Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wiem ja robie s-line przod tylni zderzak s4 bo szerszy jest od normalnego i fajnie woz wyglada listwy dolne drzwi s-line i grille od s4 dol i gora!

i będzię super,a robiłeś już griila dolnego tzn. włożyć kratke s4 w ramke od s-line??

---------- Post added at 12:10 ---------- Previous post was at 12:08 ----------

są zwolennicy pakietó s4 i s-line,moim zdaniem pakiet s-line jest idealnym pakietem do b6

Opublikowano

ja robiłem taką operację z grillem wieczorem mogę foty zapodać

Opublikowano
  • Autor

zapodaj foty koniecznie a szkoda ze nie zrobiles fotostory do dzialu warsztat ale moze opisz ze zdjeciem co zrobiles i co bylo ci potrzebne. co do wsadzaniu kratek s4 do ramki s-line to wlasnie chce sie dowiedziec jak to zrobic

Opublikowano

S4 ma w sobie to coś, jes subtelny i ma klasę nie jest tak agresywny jak Reiger czy Hofele

Opublikowano

S4 :decayed:

Opublikowano

czyje to auto??

Opublikowano

moje

Opublikowano

Tylko S4 do b6:naughty: u mnie takie body bedzie skonczone za 2tyg. Tylok zostaly progi i tylny zderzak do pomalowania+bedzie klapa US:naughty::banan: a gwint i 19" bedzie nastepne:jerk:

Opublikowano
  • Autor

ladny masz wozek!! co zrobiles ze udalo ci sie wyrezac s4 do ramki s-line?

Opublikowano
ladny masz wozek!! co zrobiles ze udalo ci sie wyrezac s4 do ramki s-line?
to proste wystarczy przenieść wymiar z kratki s line na S4-wiadomo S4 jest szersza i wyższa,poznaczyłem markerem na kratce S4 i odciąłem "zbędny" materiał,kratka S4 pięknie wskoczyła w ramkę S Line ps:ważna uwaga podcinać kratkę S4 należy pod kątem odpowiednim dla ramki S Line zwłaszcza boki lewy i prawy

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

Tu zdecydowanie brakuje podwójnego wydeszku :whistling:

to tylko 1.9Tdi zaledwie 200ps...podwójny? sam nie wiem
Opublikowano
  • Autor

a czym to cioles??

Opublikowano

bosch'em tarcza 115*1,0mm

Opublikowano
ladny masz wozek!! co zrobiles ze udalo ci sie wyrezac s4 do ramki s-line?
to proste wystarczy przenieść wymiar z kratki s line na S4-wiadomo S4 jest szersza i wyższa,poznaczyłem markerem na kratce S4 i odciąłem "zbędny" materiał,kratka S4 pięknie wskoczyła w ramkę S Line ps:ważna uwaga podcinać kratkę S4 należy pod kątem odpowiednim dla ramki S Line zwłaszcza boki lewy i prawy

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

Tu zdecydowanie brakuje podwójnego wydeszku :whistling:

to tylko 1.9Tdi zaledwie 200ps...podwójny? sam nie wiem

Nie ważne jaki silnik , dwie rurki z tyłu zawsze robią robotę no ale to kwestia gustu

Opublikowano

właśnie kwestia gustu,myślę o listwach Bocznych S4

Opublikowano
  • Autor

lepsze s-line bo malowane s4 wyjezdzaly gole czarne zobacz

Opublikowano

świetnie wykonany robota daniels1980 ,dlatego s-line rządzi jak dla mnie

Opublikowano

Co jest z S4 ? on jest jedynie jako całość nie jest dzielony dokładka a zderzak , listwy s-line ? no super a S4 są szersze. To tak jakby robić twarz no nie wiem Dody a reszta babci 80lat. Albo cały pakiet S4 i będzie dobrze albo s-line :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.