Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Poduszki silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. wczoraj podczas jazdy dobiegl mnie dziwny dzwiek miedzy 9ty a 10ty obrotow przy ruszaniu cos jakby z przodu wpadalo w rezonas nigdy wczesniej tego nie bylo na jalowym nic leko dodam gazu i zaczyna najbardziej przy ruszaniu lub jezdzie po dolach czy to moze byc poduszka silnika od skrzyni sa nowe plecionka tez wymieniona byla, jak moge sprawdzic poduszki silnika

Opublikowano
  • Autor

tak jest ok wszystkie gumy trzymaja tylko patrzac od tylu 2 tlumnik powoli sie kaczy bo w srodku cos lata w nim ale nie ma dziury

Opublikowano

zobacz czy nie poluzowaly Ci sie sruby trzymajace poduszki i silnik...

swoja droga 9k rpm w dieslu ?? tez takiego chce :D

Opublikowano
  • Autor

xavier specjalnie dla Ciebie 900-1000 obr./min

przykrecone sa zostalo mi tylko sprawdzic te poduszki tylko nie bardzo wiem jak to moge zrobic dzwiek jest najbardziej slyszalny przy ruszaniu bez dodawania gazu cos jakby latalo pod deska rozdzielcza ale sprawdzalem na ile sie dalo i wszytko jest ok wydech tez sprawdzony

Opublikowano
  • Autor

to zalerzy czasem zatrzesie budol czasem nie ale tak juz wczesniej bylo i nie bylo tego dzwieku

Opublikowano
  • Autor

tak jak pisalem nie zalerznie czy vyl zimny czy cieply czasem za telapalo budol czasem nie bylo tak od poczatku jak tylko kupilem lewarek nie drzy mial male drgania jak plecionka byla walnieta wymienilem i bylo ok minelo 3 miesiace i teraz to sugeruje sie poduszkami silnika bo od skrzyni wymienilem wczesniej plecionka ok kont wtryskow ok jeszcze 2 mas ale raczej by dostawal wibracji a tu nic tylko ten dzwiek

Opublikowano
  • Autor

jutro skocze do jakiegos mechanika niech obejzy poduchy [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 16:45 _________________________________________________bylem u mechanika poduszki od silnika powiedzial ze sa ok popatrzyl posuchal i powiedzial ze to moze byc wina maglownicy jak skrecalkierownica w lewo w pewnym momecie zanika ten dzwiek jak jak w prawo znow sie pojawia i czasem sie nasila a jak sie pogreci troszke w prawo w lewo to czasami zanika na pare minut i znow wraca czy to moze byc maglownica lub cos z ukladem kierowniczym czy tylko mechanik strzela w ciemno ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.