Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pompowtryski szaleją

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na moich pompowtryskach logi szaleją 1..-0.78 ( i jak dodaje gazu to lata do 1.10) 2..0.71 3....0.54 4....-.47

Jak dodaje gazu na jałowym biegu to cyrki się dzieją (1500 obr.)

1...-2.52

2...1.60

3....078

4....-1.10

Puszczam gaz i logi są takie

1...-0.56

2...0.75

3....0.66

4...-0.75

O co kaman,kurcze chłopaki co jest grane.Gdy dodaje gazu to normalnie wszystkie parametry na wtryskach szaleją.Zna ktos może antidotum?na tego typu problem,bo juz nie wiem czy wtryski poszły czy cos za ten cyrk jest odpowiedzialne,tylko co?

Opublikowano

a grupy 018 i 023 jak wygladaja?

Opublikowano
  • Autor

dziś zrobie test vagiem i wrzucę wszystkie wyniki

Opublikowano
  • Autor

na biegu jałowym

07:55:00 Group 013: Idle Speed Smooth Running Control

-0.59 mg/str Cyl 1 -2.8 to +2.8 mg/H

0.82 mg/str Cyl 2 -2.8 to +2.8 mg/H

0.47 mg/str Cyl 3 -2.8 to +2.8 mg/H

-0.68 mg/str Cyl 4 -2.8 to +2.8 mg/H

17564 - Manifold Pressure Sensor (G71): Open/Short to Ground

P1156 - 35-00 - -

17569 - Manifold Temp Sensor (G72): Open or Short to Plus

P1161 - 35-00 - -

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-00 - -

Readiness: 0 0 X X X

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

Address 01: DTCs clearedSaturday,24,March,2012,07:57:58:10074

VCDS Version: Release 10.6.4

Data version: 20110418

Address 01: Engine (038 906 019 FP)

07:57:54 Group 013: Idle Speed Smooth Running Control

-1.39 mg/str Cyl 1 -2.8 to +2.8 mg/H

1.74 mg/str Cyl 2 -2.8 to +2.8 mg/H

0.94 mg/str Cyl 3 -2.8 to +2.8 mg/H

-1.32 mg/str Cyl 4 -2.8 to +2.8 mg/H

Saturday,24,March,2012,07:59:56:10074

VCDS Version: Release 10.6.4

Data version: 20110418

Address 01: Engine (038 906 019 FP)

07:59:53 Group 023

6.0 (no units)

7.0 (no units)

12.0 (no units)

4.0 (no units)

Saturday,24,March,2012,08:06:57:10074

VCDS Version: Release 10.6.4

Data version: 20110418

Address 03: ABS Brakes Labels: 8E0-614-517.lbl

Control Module Part Number: 8E0 614 517

Component and/or Version: ABS/ESP front 1726

Software Coding: 04255

Work Shop Code: WSC 06435

VCID: E5C535A755F1

1 Fault Found:

18265 - Load Signal: Error Message from ECU

P1857 - 35-10 - - - Intermittent

jeżeli ktoś zna te błedy to niech da znać co jest grane z góry wielkie dzięki.

Opublikowano

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?12031 poczytaj tutaj i sie dowiesz jak robic logi i wrzuc na tamta strone ktora ci podalem

a tu sprawdz sobie bledy oto strona jest ona po niemiecku ale wystarczy przetlumaczyc google translate ktory masz w przegladarce google chrome

http://www.gerritspeek.nl/vag-com_foutcodeslijst-c.html

obawiam sie ze wtryski padaja ale pewny nie jestem ja nie mam takich odskoczni od normy ale do tego potrzeba porzadnych logow

Opublikowano
  • Autor

ok dzis postaram sie to zrobic tak jak nalezy

Opublikowano

no i wstaw logi do dzialu diagnostyka vag i dokladnie opisz co sie dzieje z samochodem tam jest duzo vagowiczow naprawde dobrze sie na tym znajacych!!

Opublikowano

najpierw do dociśnięcia konektory pompowtryskiwaczy. Jeżeli nie pomoże, zamień PD miejscami 1 z 2 oraz 3 z 4. Jeżeli złe odczyty się przeniosą tzn. PD do wymiany. Jeżeli pozostaną w tych samych miejscach uszkodzona listwa elektryczna.

Opublikowano
  • Autor

Musahi,złe odczyty się przeniosły.Zamieniłem pompowtrysk 2(sikał) miejscami z 1-ką i na dwójce jedynka sikała ta dobra czyli napewno listwa do wymiany.Po za tym czasami włączał mi się ESP i budą rzucało,ale jak wtyczką łączącą listwe zasilającą pompowtryski poruszałem to przestawało telepać i ESP nie zapalało się po ponownym uruchomieniu silnika.Zaraz idę sprawdzić sekcje 08 i 023.A logi dynamiczne jak i na biegu jałowym sprawdzę jak tylko znajomy znajdzie chwilke czasu,bo samemu na spokojnie się nie da,pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Dziś kupiłem listwe zasilającą pompowtryski,jutro wymiana i testy vagiem,więc jutro po wymianie listwy wrzucę wyniki z sekcji 08,011,023

Opublikowano
  • Autor

wymieniałem listwe zasilającą pompowtryski,pękła i plastik dostał się do drugiej komory.Nie zrobie narazie testów dopóki nie wyciągnę tego gówna.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.