Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomoc przy złożeniu kompa do domu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chcę złożyć jakąś budżetówkę do domu. Wykorzystanie tylko www i muzyka w tle.

Ma "pociągnąć" win 7 bez mulenia.

myślę o czymś w stylu 8gb ram i min 2 rdzenie (bez osobnej grafiki) złoży ktoś cos sensownego? priorytet czym taniej tym lepiej :hi:

Opublikowano

Z monitorem czy bez? Jeśli tylko www to po co 8GB ramu?

Opublikowano
  • Autor

Mam baze danych firmowa, ponad mln pozycji z opisami, zalecane 4gb ram, ale na 4gb ddr2 i tak troche zajmuje szukanie. Bez monitora, sama jednostka.

Opublikowano

Procesor Intel Celeron G530 2,4 GHz LGA1155 170 zł

Cooler CPU Box 0 zł

Karta graficzna Radeon 6670 1024 MB DDR5 330 zł

Płyta główna Asus P8H61-M LX, LGA1155, DDR3 200 zł

Pamięć RAM 2x Goodram 4 GB Dual Channel 1333 MHz 160 zł

Dysk twardy Seagete 500 GB 310 zł

Obudowa tania z allegro 40 zł

Zasilacz Fortron 350 W FSP350-60 EMDN 45 zł

cena mniej niż 1300 zł

Opublikowano
Procesor Intel Celeron G530 2,4 GHz LGA1155 170 zł

Cooler CPU Box 0 zł

Karta graficzna Radeon 6670 1024 MB DDR5 330 zł

Płyta główna Asus P8H61-M LX, LGA1155, DDR3 200 zł

Pamięć RAM 2x Goodram 4 GB Dual Channel 1333 MHz 160 zł

Dysk twardy Seagete 500 GB 310 zł

Obudowa tania z allegro 40 zł

Zasilacz Fortron 350 W FSP350-60 EMDN 45 zł

cena mniej niż 1300 zł

Taki zestaw ma chodzić na zasilaczu 350W?

Od intela to lepiej pentiuma core2duo lub i3.

Opublikowano

obudowa za 40zł??

ja kupiłem taką i teraz słyszę ją drżącą w całym mieszkaniu, cieniutkie blachy i wibruje jak cholera

a na takim zasilaczu będzie chodził, ja mam podobny zestaw z C2duo 4GB RAm i 3 HDD i przy pełnym obciążeniu nigdy mu prądu nie zabrakło

Opublikowano

Jak na muzykę i www to jeszcze grafika jest za droga, można coś tańszego wsadzic... I dołożyć do obudowy

Wysłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Mam baze danych firmowa, ponad mln pozycji z opisami, zalecane 4gb ram, ale na 4gb ddr2 i tak troche zajmuje szukanie. Bez monitora, sama jednostka.

Jeśli dobrze zrozumiałem to ten komp ma być pod WWW i muzykę ale przede wszystkim ma uciągnąć tą bazę? Jaka duża baza? Jaki silnik? Może się okazać, że RAM i procesor to nie będą najważniejsze podzespoły aby baza szybko działała. Kluczowy może okazać się wydajny system plików czyli dysk twardy a może od razu 2 i macierz..

---------- Post added at 12:25 ---------- Previous post was at 12:17 ----------

I w ogóle moim zdaniem.. zwroty "firmowa baza danych" i "budżetowy komputer" jakoś wzajemnie się wyklucza:wink:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jaki silnik :decayed: plik exe otwiera plik *.FDB o pojemności 2,10GB dodatkowo żeby to chodziło instaluje się jakiś program firebird:facepalm:.

On ma być głównie do WWW, bazę danych będzie otwierał sporadycznie, raz dwa razy na dzień :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobra kupiłem :facepalm:

Opublikowano

napiszesz co?

Opublikowano
  • Autor

- ASUS M5A78L-MLX

- AMD FX 4100 4x3.6ghz

- 8 GB RAM DDR3 Patriot

- DVD-RW LG x 2

- GE FORCE GT 520 2 GB DDR3

- HDD - brak, mam swój

Opublikowano
- ASUS M5A78L-MLX

- AMD FX 4100 4x3.6ghz

- 8 GB RAM DDR3 Patriot

- DVD-RW LG x 2

- GE FORCE GT 520 2 GB DDR3

- HDD - brak, mam swój

:facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

dostałem tanio do płyty :decayed:

Opublikowano

Ile taki zestaw?(jeśli można wiedzieć)

Opublikowano
  • Autor

1040zł

Opublikowano
1040zł

Mogłeś poczekać jeszcze z miesiąc to ja bym Ci mojego kompa sprzedał:decayed:

Opublikowano
  • Autor

za miesiąc to chłopie zwariował bym przy laptopie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.