Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] bixenon - przetwornice


slowik1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zamierzam przerobić swoje lampy (zespolone) na bixenon i tu moje pytanie: jakie przetwornice byście doradzili (pod D2S, D4S). Zastanawiam się ile są warte przetwornice z HID'ów, czy lepiej zainwestować i kupć ori i czy warto kupować używki.

Jeśli używki to jakie(np. które ewentualnie można niedrogo naprawić...)

Zauważyłem, że przetwornice od Toyoty są tańsze, czy świadczy to o ich jakości/trwałości.

Mam już soczeki Hella od A6/E60, ponoć montowane były takie same.

Dopiero zaczynam się orientować w temacie, więc cenna jest każda informacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jakie kupisz HIDY, ja miałem w poprzednim aucie żarniki D2S w lampach od S4 z przetwornicami HID. tymi "pierwszej generacji" świeciło bardzo dobrze i zero problemów.

Jak chcesz wydawać więcej kasy na "firmowe" przetwornice to już Twoja indywidualna sprawa. Jak dla mnie to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc polecam przetwornice od toyoty (bardzo dobre)narzekanie kierowców toyoty na złe światła jest przyczyną wypalających się odbłyśników a nie padających przetwornic, ja mam założone d4s mniejsze zużycie prądu a jeśli chodzi o cenę ori palników nie ma takiej różnicy więc wybrałem D4S, co do przetwornic HID działają, ale osobiście polecam jednak ori przetwornice i tu najtaniej wychodzi TOYOTA, co do samej zaś przeróbki świateł to nie jest to trudne najgorzej mi było lampy rozkleić.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie bierz przetwornice koito z toyota/lexus ladnie pasuja w ori miejsce pod lampa, sporo ludzi jest z nich zadowolonych, ja sam ma takie, i zaletami sa: niska cena w porownaniu do valeo, nie zaklucaja cb, latwe w podlaczeniu (tylko + i -) padnie pasuja w miejsce przetwornicy pod lampa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o KOITO, to braliście nowe, czy używki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w końcu od 2-ch tygodni cieszę się bixenonami i powiem wszystkim, którzy się nad tym zastanawiają WARTO !!!!! Co do rozklejania przy drugiej lampie poszło już dużo lepiej. Pierwszą wsadziłem do piekarnika, a drugą rozkleiłem przy pomocy opalarki (polecam właśnie tą metodę). Soczewki pasują prawie zaznaczam prawie idealnie od bmw e60 lub audi a6- ponoć są takie same.

Wielkie dzięki wszystkim za zainteresowanie. Zdecydowałem się na przetwornice KOITO + żarniki Philipsa D4S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...