Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana sprężyn


marzec39

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich posiadam audi a4 b6 1.9 .130ps pekla mi sprezyna z tylu

zamuwilem na allegro komplet uzywanych z a4 b7 dzwonilem mowil ze beda pasowac do b6 sa 4m grubsze po zalozeniu tyl podniusl sie 4cm i moje pytanie czy to w czyms przeszkadza w jezdzie zawieszenie tylne na tym nie ucierpi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe sprzedawcy zawsze mowią że będzie pasować :decayed:

Po 1 auto źle wygląda ;-)

Po 2 jeśli tył podniósł się 4 cm to bardzo duzo i znaczy to że te sprężyny są do dużo większej kategorii wagowej, co za tym idzie nie pracują przy masie Twojego auta i każde uderzenie przenoszone jest z dużą siłą na karoserie. Gumy w wachaczach szybciej Ci się zużyją, na większej dziurze możesz pogiąć felgę o ile to 17 lub 18, żarówki szybciej padają, plastiki mogą zacząć trzeszczeć i auto może być podsterowne. Zmień na taką kategorie wagową jaką miaeś wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej mialem 4 biale kreski te co zalozylem mialy trzy rózowe i zieloną lub niebieska nie pamietam jedna z dwoch. Czyli szukac z czterema bialymi kreskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz szukać takich samych jak miałeś ale blisko wagowo do tego co miałeś nie mogę wejść na oznaczenia kolorystyczne wiedz nie podpowiem jakie by mogły być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez szukalem z tymi kolorami nic nie moge znalesc faktycznie auto wyglada fatalnie chodz cegly w bagazniku wozic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz Ci kolego odpowiedzialem o te kolorki jakie kat wagowe przesadziles z tym nie ma co :) tam miales wczesniej 1BA z kat 7 a teraz zalozyles 1BE/1BV z kat 10 heehhe to sporo ze za duzo :) na oko wydaje mi sie ze o 150 kg bedize roznica jak nei wiecej wejdz sobie sprawdz jakie maja przypisane kilogramy na kat wagowe sprezyny to zobaczysz jaka roznica bedize

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałes takie 1BA (Zawieszenie Standard): 473-495 kg klasa 7

Jak chcesz mam do sprzedania takie 1BA (Zawieszenie Standard): 496-519 kg klasa 8 z sedana,jak cos to na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardcorowo :decayed::decayed:

Wracaj do swojej kategorii wagowej czyli 1BA, cztery białe, albo zmien na springi z 1BE przód 7 (3 zielone i niebieski) , tył 6 (3 niebieskie) lub 7 (4 niebieskie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega roznica np. 4 biale 4.niebieskie i te zielone. Znalazlem na allegro cztery niebieskie szukalem czy beda pasowac nic nie moglem znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz link do oznaczen sprezyn http://www3.zippyshare.com/v/44220694/file.html do tego tu masz klasy wagowe http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?136448-ALL-B6-B7-Obni%BFenie-zawieszenia-spr%EA%BFynami-gt-jak-dobiera%E6-(zakres-mas-osi) ja sie tym asugerowalem i wlasnie juz jezdze od 2 dni na 1BE dobralem wedlug tego wlasnie :), Bedzie Pan Zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...