Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radyjko nowe czy używane?


wit.s

Jakie radyjko do auta. Nowe czy używane???  

  1. 1. Jakie radyjko do auta. Nowe czy używane???

    • Tylko nówka-daje pewność.
    • Używek!!! Więcej opcji za niższą cenę!!!


Rekomendowane odpowiedzi

adadur, jakie masz radyjko w OOOO tak z ciekawości pytam :wink:

Niepowiem :wink: - niemniej dla mnie jest koszmarne :razz: :mrgreen: takie już było jak kupiłem i planuje zmienić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deh-p88 jest calkiem calkiem :).. Co do opcji - to moje radyjko jest strasznie ubogie.. Nawet bardzo, ale mi tam pasuje.. :P Mam regulacje tonow niskich, wysokich, balans i fader .. nic poza tym , wedlug mnie czym wiecej masz elektroniki "na pokladzie" tym gorzej dla dzwieku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.... Nie myle sie :) Uwierz mi.. Przerabialem dsp, przerabialem nowe radia roznych marek deck'i i z koncowka mocy (choc nie uzywam w ogole koncowki radia) np. alpine cda 9831r, ktora kilka dni temu sprzedalem (miala korekcje czasowe, korektor , media expander, pelno filtrow, kotrych nie mozna bylo ustawic normalnie i inne niepotrzebne smiecie, za***isty wyswietlacz itp, , przerabialem 9812r i wiele innych nie tylko alpine.. I powiem Ci , ktore z tych radii zostawilby i za co. Alpine 7903ms ( z 1984 roku) za dzwiek, 7944 za dzwiek, clariona addzest hx-d1 za dzwiek .... MOzesz mi powiedziec co miales a co masz obecnie i jaki system ? Pytam nie zlosliwie tylko z czystej ciekawosci. Bo bardzo sie interesuje CA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOzesz mi powiedziec co miales a co masz obecnie i jaki system ? Pytam nie zlosliwie tylko z czystej ciekawosci. Bo bardzo sie interesuje CA

Pewnie że moge :razz: Mam teraz Pioneer DEH-P88RS (nagrodzony przez EISA) W drzwiach JBL GTO 506Ce w tylnej półce jakieś 16' pioneera (już były i nawet niewiem jaki model, do wymiany), w bagażniku skrzynia JBL GTO 1204BR i mały wzmacniacz też JBL CS 60.2 nawet daje rade :wink:

Wcześniej miałem Pioneera deh-7700 i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pionków to mialem dex p99r keh9700 + zmieniarka, ale to juz odlegle czasy, ten pionek, którego posiadasz jest dosc fajna konstrukcja.. W/w modele są niezle, ale jak dla mnie sa zbyt naładowane procesorami i elektronika i ciezko jest wybrac optimum- jak dla mnie zbyt duzo ustawień i ingerencji w dzwiek! Ciecia zwrtoek, opoznienia, nachylenia zboczy i bez pilota ani rusz :P Choc w tamtych czasach moj system nie byl tak rozbudowany jak dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...