Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Wymiana końcówek drążków i dalej to samo


tooofer

Rekomendowane odpowiedzi

wymienilem dzis koncowki grazkow kierowniczych.

pozniej zrobiono geometrie.

podczas jazdy probnej auto delikatnie sciagalo w prawo i przenosilo drgania na kierownice. wczesniej ich nie bylo. auto prowadzilo sie bardzo dobrze.

powiedzialem o tych odczuciach mechanikowi.

on tez zrobil mala runke. wrocil i spokojnie rzucil:

"bedzie ok. zamienimy kola na przodzie. prawe na miejsce lewego a lewe na prawe".

odkrecily kola i dopiero zauwazyl, ze mam opony kierunkowe a on nie ma sprzetu do zmiany opon.

nie stracil rezonu i ciagnal dalej:

"jedz do wulkanizatora niech wywazy kola. znosi na bok bo sa niewywazone. a drgania czujesz bo przy uszkodzonych koncowkach to one wszystko tlumily . teraz masz nowe koncowki drazkow i jak sie tylko gumy w nich uloza to bedzie dobrze. albo nic nie rob. bedzie dobrze".

skasowal i pozegnal.

czuje sie lekko wyglupiony.

czy zostalem walniety w rogi jak ciemny jelen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to sie nie do końca podoba ...... rozumiem że masz wydruk z geometri .. ??? !!!! daj znać co dało zrobienie porządku z kołami ?? co znaczy w temacie "i dalej to samo" miałeś jakieś obiawy przed wymianą ??

i co do ściągania to nie powinno cie ściągać tylko wiesz żeby to sprawdzić to trzeba by mieć rowniuśki asfalt a u nas ??? może masz gdzieś w okolicy jakąś patelnie. powiem jeszcze tak przód mam zrobiony tył troche rozjechany ale nie ściąga i prowadzi sie pewnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wydruku. to byl jeszcze przedwojenny warsztat z pomiarami na lampeczki ;)

przed zmiana koncowek bylo dobrze.

nie robilem nic z kolami bo wydaje mi sie to irracjonalne.

przekonany jestem, coraz bardziej,, ze trafilem po prostu do kiepskiego warsztatu.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2008, 00:41 _________________________________________________mam patelnie.

lotnisko wojskowe w powidzu lub krzesinach.

nie mam pewnosci czy mnie tam wpuszcza.

audi z 1998 roku nie mialo jeszcze w standardzie ... skrzydel ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...