Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problemy z turbo , bardzo proszę o analizę logów...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo prosze o analize logow.

Dwa tygodnie temu czyscilem turbine gdyz od 2800 obrotow podczas jazdy turbina byla odlanczana a po podlaczeniu vaga pojawial sie blad:

17965 charge pressure control positive deviation P1557 - 35-10---intermittent

Po wyczyszczeniu turbinki i zalozeniu do autka wszystko bylo wporzadku , autko zbieralo sie super az do wczoraj kiedy to znow pojawil sie owy blad i turbina zaczyna ciagnac od 2500 obrotow a czasem wcale.

Odrazu bardzo przepraszam jezeli cos zle zrobilem z logami ale to Moj pierwszy raz :/

Logowalem rowniez grupe 003 meas.blocks i basic settings lecz aktualnie zawor EGR mam odlaczony i zatkany.

Z gory dziekuje i oczekuje na wszelkie sugestie i podpowiedzi.

Pozdrawaim.

Statyczne:

000 http://imageshack.us/photo/my-images/838/log000statyczne.jpg/

001 http://imageshack.us/photo/my-images/198/log001statyczne.jpg/

003 http://imageshack.us/photo/my-images/689/log003statyczne.jpg/

004 http://imageshack.us/photo/my-images/849/log004statyczne.jpg/

007 http://imageshack.us/photo/my-images/72/log007statyczne.jpg/

013 http://imageshack.us/photo/my-images/832/log013statyczne.jpg/

018 http://imageshack.us/photo/my-images/820/log018statyczne.jpg/

023 http://imageshack.us/photo/my-images/684/log023statyczne.jpg/

Statyczne Basic Settings:

000 http://imageshack.us/photo/my-images/811/log000statycznebasicset.jpg/

003 http://imageshack.us/photo/my-images/838/log003statycznebasicset.jpg/

011 http://imageshack.us/photo/my-images/811/log011statycznebasicset.jpg/

Dynamiczne:

000 http://imageshack.us/photo/my-images/580/log000dynamiczne.jpg/

001 http://imageshack.us/photo/my-images/685/log001dynamiczne.jpg/

003 http://imageshack.us/photo/my-images/688/log003dynamiczne.jpg/

004 http://imageshack.us/photo/my-images/853/log004dynamiczne.jpg/

008 http://imageshack.us/photo/my-images/860/log008dynamiczne.jpg/

010 http://imageshack.us/photo/my-images/16/log010dynamiczne.jpg/

011 http://imageshack.us/photo/my-images/821/log011dynamiczne.jpg/

Opublikowano

Świruje u Ciebie czujnik ciśnienia doładowania G71 - podmień i od razu zobaczysz różnicę.

Opublikowano
  • Autor

Kolego Sztomel a jak sprawa wyglada z reszta gratow jezeli dokladnie przegladales logi i mozesz cos powiedziec mi na ten temat ?

Dzieki z gory , musze wyskrobac teraz pare groszy i jechac zamowic ten czujnik :/ chyba ze uda mi sie go jeszcze reanimowac , przeczyscic czymc czo cos.

Opublikowano

Mozesz wyjac i zobaczyc czy nie jest zmoczony w oleju... ale na 99% bedzie do wymiany.

Opublikowano
  • Autor

Tak zgadza sie do wymiany , wyczyscilem go specjalnym srodkiem do czyszczenia ukladow elektrycznych i lipa nic sie nie zmienilo.

Zbytnio ubrudzony nie byl , troche wilgotny od oleju ale nic poza tym.

Nowy juz zamowiony , mam nadzieje ze bedzie hulalo tak jak trzeba.

Czy ktorys z kolegow moze przejzec logi i powiedziec mi czy wszystko wporzadku z innymi gratami? Nie dlugo chcem zwiekszyc moc w autku i dobrze by bylo wiedziec czy cos nie jest uwalone.

Dzieki.

Opublikowano

Po wymianie czujnika powtorz logi dynamiczne...

Opublikowano
  • Autor

Witam!

Czujnik juz nowy ori zalozony , blad wykasowany i autko odzylo wkoncu :D Zap...a jak oszalale , naprawde jest duza roznica pomiedzy tym co bylo (jeszcze przed wystapieniu bledu) a tym jak autko zachowuje sie teraz.

Jeszcze w wolnej chwili zrobie logi dynamiczne aby ktos z Was koledzy przejzal je i powiedzial mi czy wszystko jest wporzadku z innymi gratami.

Pozdrawaim.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.