Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podgrzewanie przednich foteli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich

Jak w temacie, wymieniłem w swojej Audiczce materiałowe fotele na skóry z S4 i chciałem uruchomić podgrzewanie. Może ktoś z kolegów przerabiał już ten temat i podzieli się swoimi doświadczeniami, co potrzeba (na pewno sterownik), schematy podłączenia itp.:a4fan:

Z góry dziękuję i pozdrawiam:hi:

Opublikowano
  • Autor

basic, to wiem, tylko co dalej ?

Opublikowano

Pewnie potrzeba schematy jakieś ci :wink: Poszukam to wkleje tu, no i sprawa kodowania w MCE i pewnie w MMI jeszcze .

Miedzy czasie sprawdz numer kostki tej lużnej z fotela . Postaram się znalezc wszystkie piny i wtyki w ETCE .

Opublikowano
  • Autor

Dięki serdeczne Grzegorz, będę czekał, a jak zrobię to postaram się zdokumentować i wrzucę na forum:wink::hi:

Opublikowano

ja mam klimę z jedna gałką i ogień w fotelach :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

To tak jak ja tylko ognia nie mam :polew::wink:

Opublikowano

Schematy podłączenia :wink: oraz gotowe wiązki w KUFATECU

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1261_c284_Kabelsatz-Sitzheizung---Audi.html

Pamiętac tez nalezy ze jednak nasz Modiuł Elektryki musi tez obslugiwać grzane fotele .

Ogrzewanie_siedzen_B8.png

Ogrzewanie_siedzen_B8_1.png

Opublikowano
ja mam klimę z jedna gałką i ogień w fotelach :eusathink:

i ja tak mam. klima basic i grzanie w sportowych krzeselkach.

nie lubie natomiast tego sterowania grzaniem z ekranu.. widze, ze w polifcie poprawili i zamiast 6 stopni grzania (przesada) sa 3 i to dostepne z 'guzika' z diodami led wiec latwiej sie obsluguje..

ciekawe czy panele klimy sa zamienne z polifta z przedliftem.

Opublikowano

blokada komponentu jest w klimatronikach w b8

Opublikowano

No i weź tu kup taniej... I tak musisz dopłacić w ASO :thumbdown:

send from my zx-spectrum

Opublikowano
Witam Wszystkich

Jak w temacie, wymieniłem w swojej Audiczce materiałowe fotele na skóry z S4 i chciałem uruchomić podgrzewanie. Może ktoś z kolegów przerabiał już ten temat i podzieli się swoimi doświadczeniami, co potrzeba (na pewno sterownik), schematy podłączenia itp.:a4fan:

Z góry dziękuję i pozdrawiam:hi:

W tych nowych fotelach masz elektrykę do przesuwania ich?

U siebie mam zwykłe a chciałem z pełną elektryką i nie wiem czy trzeba rezac jakieś moduły do przesuwania elektrycznego.

Opublikowano
  • Autor
Witam Wszystkich

Jak w temacie, wymieniłem w swojej Audiczce materiałowe fotele na skóry z S4 i chciałem uruchomić podgrzewanie. Może ktoś z kolegów przerabiał już ten temat i podzieli się swoimi doświadczeniami, co potrzeba (na pewno sterownik), schematy podłączenia itp.:a4fan:

Z góry dziękuję i pozdrawiam:hi:

W tych nowych fotelach masz elektrykę do przesuwania ich?

U siebie mam zwykłe a chciałem z pełną elektryką i nie wiem czy trzeba rezac jakieś moduły do przesuwania elektrycznego.

Tak, mam elektrykę, jeśli masz w starych fotelach elektrycznie wypychaną poduszkę lędźwiową to nie ma problemu, wystarczy tylko zwiększyć bezpiecznik i będzie działać:wink:

  • 10 lat później...
Opublikowano

Cześć,
prośba o potwierdzenie w zielonym wtyku BCM (j519) PIN 3 trzeba podciągnąć do bezpiecznika nr 5 w uchwycie bezpieczników C ?

PIN1 (+) fotel kierowcy
PIN6 (+) fotel pasażera

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.