Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kleen-flo injector kleen -środek czyszczący wtryski


mateooo25

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy odpowiedni dzial jak nie to prosze o przeniesienie.Chcialem sie was poradzic co sadzicie o takim srodku http://www.autokosmetyki.pl/kleenflo_injector_kleen_dodatek_do_czyszczenia_wtryskiwaczy_diesel,p1809.html ,produkcji kanadyjskiej

posiadam go w domu lecz nigdy nie lalem a ciekawi mnie jakosc tego srodka ma mala dawke bo 395 ml starcza na 270 l ropy.Posiadam tez taki srodek Motula i go pewnie wleje ale ciekawi mnie co sadzicie o tym Kleen-Flo.Moj silnik 1.9 Tdi PD AJM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak z płytą do czyszczenia napędu CD/DVD , póki nagrywa itepe to lepiej nic robić bo tylko może zaszkodzić

uważam że podobnie z takimi środkami, jak wszystko paca w silniku to lepiej nie ingerować

nadgorliwość gorsza od... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o srodki czyszczace uklad paliwowy to ja jakos spokojnie do tego podchodze kolega w mazdzie 6 stosuje od kiedy ja kupil 2003 r i stosuje do dzisiaj i wszystko jest cacy nie mial awarii wtryskow a w mazdzie to tanei nie jest ja osobiscie nie wierze plukankom silnika a taki srodek jednak wleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób wcześniej logi grup 013 oraz 023 i drugi raz jak wyjeździsz bak z tym magicznym środkiem, zobaczymy czy jest różnica w parametrach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy odpowiedni dzial jak nie to prosze o przeniesienie.Chcialem sie was poradzic co sadzicie o takim srodku http://www.autokosmetyki.pl/kleenflo_injector_kleen_dodatek_do_czyszczenia_wtryskiwaczy_diesel,p1809.html ,produkcji kanadyjskiej

posiadam go w domu lecz nigdy nie lalem a ciekawi mnie jakosc tego srodka ma mala dawke bo 395 ml starcza na 270 l ropy.Posiadam tez taki srodek Motula i go pewnie wleje ale ciekawi mnie co sadzicie o tym Kleen-Flo.Moj silnik 1.9 Tdi PD AJM

Akurat tego srodka nigdy nie stosowalam. Ale mysle ze jest to calkiem to samo co cala reszta podobnych preparatow w tej kategori. Tzn. np. STP czy Liqui Moly itp.

A skoro juz masz taki to mysle ze jak go zalejesz to napewno nie zaszkodzi to autu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...