Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avf ++

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Śmiem twierdzić, że tym autem nie da sie normalnie jeździć. Ja zmieniam biegi w normalnym ruchu przy 2200-2300 , a tu dopiero coś zaczyna się dziać. Górą pewnie jedzie ok , tylko 90 % jazdy ,to spokojne przemieszczanie się , przynajmniej u mnie . Pozdr.

Opublikowano

Seryjny AFN po modzie ma lepszy dół :)

Opublikowano
Śmiem twierdzić, że tym autem nie da sie normalnie jeździć. Ja zmieniam biegi w normalnym ruchu przy 2200-2300 , a tu dopiero coś zaczyna się dziać. Górą pewnie jedzie ok , tylko 90 % jazdy ,to spokojne przemieszczanie się , przynajmniej u mnie . Pozdr.

wez pod uwage ,ze to moc i moment pod pelnym obciazeniem ,a w ruchu miejskim jezdzac do 2200 nie wciskasz 100% tylko 50% albo mniej, wiec nie ma zadnej roznicy miedzy tym autem a innym.

Opublikowano

Jeszcze zależy jaka jest charakterystyka reakcji na daną ilość gazu.

Opublikowano
Seryjny AFN po modzie ma lepszy dół :)

tylko ze takiemu AFN Nm spada na łeb przy 2900?

nie tylko dołem sie jedzie

Opublikowano
Seryjny AFN po modzie ma lepszy dół :)

tylko ze takiemu AFN Nm spada na łeb przy 2900?

Zadajesz pytanie, czy stwierdzasz fakt?

Ja stwierdziłem fakt co do dołu w samochodzie przedstawionym w tym wątku. Dziwne, żeby taka turbosprężarka nie trzymała góry w postaci 350Nm przy 4000rpm. Każdy widzi, że ewidentnie coś nie gra z (pod)ciśnieniem na dole, a szukanie przyczyny to trochę jak wróżenie z fusów. Osobiście nie mógłbym jeździć autem mającym 270Nm przy 2200rpm, ale to nie moje auto i życzę autorowi bezawaryjnej jazdy :)

Opublikowano
  • Autor
Seryjny AFN po modzie ma lepszy dół :)

tylko ze takiemu AFN Nm spada na łeb przy 2900?

Zadajesz pytanie, czy stwierdzasz fakt?

Ja stwierdziłem fakt co do dołu w samochodzie przedstawionym w tym wątku. Dziwne, żeby taka turbosprężarka nie trzymała góry w postaci 350Nm przy 4000rpm. Każdy widzi, że ewidentnie coś nie gra z (pod)ciśnieniem na dole, a szukanie przyczyny to trochę jak wróżenie z fusów. Osobiście nie mógłbym jeździć autem mającym 270Nm przy 2200rpm, ale to nie moje auto i życzę autorowi bezawaryjnej jazdy :)

Wszystko w aucie jest sprawne, turbo jest leniwe z dolu i trzeba je wymienic. Jak by auto bylo hamowane na biegu to momenty by wyszlo wiecej. Juz pisalem wykresem sie nie jezdzi a w aucie nie czuc malego NM. Jak auto nie jedzie to zapraszam na jakis przejazd z rolki albo kreske.

MAGIC87 Jak bedzie lepsza pogoda to nagram jakis filmik.

---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

Seryjny AFN po modzie ma lepszy dół :)

tylko ze takiemu AFN Nm spada na łeb przy 2900?

Zadajesz pytanie, czy stwierdzasz fakt?

Ja stwierdziłem fakt co do dołu w samochodzie przedstawionym w tym wątku. Dziwne, żeby taka turbosprężarka nie trzymała góry w postaci 350Nm przy 4000rpm. Każdy widzi, że ewidentnie coś nie gra z (pod)ciśnieniem na dole, a szukanie przyczyny to trochę jak wróżenie z fusów. Osobiście nie mógłbym jeździć autem mającym 270Nm przy 2200rpm, ale to nie moje auto i życzę autorowi bezawaryjnej jazdy :)

Wszystko w aucie jest sprawne, turbo jest leniwe z dolu i trzeba je wymienic. Jak by auto bylo hamowane na 4 biegu to momentu wyszlo by wiecej. Juz pisalem wykresem sie nie jezdzi a w aucie nie czuc malego NM. Jak auto nie jedzie to zapraszam na jakis przejazd z rolki albo kreske.

MAGIC87 Jak bedzie lepsza pogoda to nagram jakis filmik.

Opublikowano

caha leniwa z dolu :shock3:

Opublikowano
  • Autor

Moja akurat tak, jeszcze dla pewnosci sprawdzenie szczelnosci dolotu. Jak nie to bedzie trzeba kupic turbine :-)

Opublikowano
caha leniwa z dolu :shock3:

moze dla Ciebie dziwne... pewnie z Caha jest tak samo jak z BRD... zreszta sam widziałes ile budzi sie do zycia po 2500 obrotów. Moja na szczescie od 1800 idzie:jerk:

BTW czekam na film powiedzmy 2 bieg od 30 albo 3 od 50:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.