Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana glosnikow


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam kilka lakonicznych pytan:

czy takie zestawy podejda dobrze pod a4 b5 radio audi symphony

http://allegro.pl/hertz-dsk-130-do-audi-a3-a4-e39-kurier24h-wroclaw-i2227471623.html

http://allegro.pl/2-sztuki-glosniki-hertz-dcx-100-dodatk-tweteery-i2239344161.html

czy w ori subie nokii mozna zmienic sam glosnik i to duzo poprawi czy lepiej kupic sub bose np do tych glosnikow hertz,czy jakis inny zamiennik dedykowany do b5 avant?

nie chce nic zerac, chce zachowac ori rozmiary,chce po prostu lepszej jakosci dzwiek niz zestaw nokia,nie chce zimnego lokcia i muzy na full po prostu milego sluchania przy zamknietych szybkach bez zadnego brzeczenia,harczenia i oczekuje jakiegos lepszego suba bo ten nokii jest do bani ledwo go slycahc a niskie tony to ja uwielbiam.

Jakis wzmacniacz bedzie potrzebny?podepnie to pod symphony?powiedzcie mi jak najlepiej i najprosciej zmienic glosniki na potrzeby wlasne wylacznie dla wlasnego sluchania a nie na konkursy audio.Wielu z was ma to za soba i prosilbym o pomoc,nie chce odpowiedzi typu "bylo wiele razy na forum" dajcie jasne i konkretne odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania, bo mam podobny "problem". I jeszcze dodatkowe pytanie żeby nie robić nowego tematu: czy jestem w stanie upchać z przodu głośniki 16cm ori audi z półki sedana? Bo mam takie i wsadziłbym do przodu, bo ori z przodu to totalny szit.. Wiem, że bez rezania się nie obejdzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiany samego glosnika w subie Nokii to efektu za duzego nie uzyskasz bo tam dosc ze jest glosnik 10cm (jak sie nie myle) to glosnik ten jest obliczony do tej malej puszki. Jak nie chcesz rezac za wiele to sub Bosse Cie ratuje. Co do reszty to jak juz uwazasz. najlepiej na przod odseparowane 16 i wygluszenie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...