Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Subwoofer z avant'a do sedan'a ??


lelus_DT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam ochote sobie zalozyc subwoofer ori do bagaznika, ale z tego co wiem takowe sprzety byly tylko w avantach i tutaj rodzi sie pytanie - czy wielkosciowe wejdzie do sedana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze juz jakis czas na allegro i nie widzialem ani jednego suba z sedana, natomiast z avanta jest ich sporo, ale skoro nie wejdzie to szkoda brac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że w sedanach nie ma woofera ... tylko Avant ma. W sedanie sa chyba tylko głóśniki w półce a z bagażnika i tak robi się skrzynia basowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie tak wyawało ze sa tylko glosniki ze wzmacniaczami... no ale ma moze kros fotke jak to wyglada w sedanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie tez sie wydawalo ze tylko avant ma tylko woofera, ja mam dwa glosniki w polce jeden troszke inny od drogiego chyba ma jakis maly wzmacniacz w sobie bo do niego idzie wiazka kabelkow od radyjka i dopiero od tego do nastepnego glosnika, mialem plan ze by bas wylaczyc totalnie albo dac na bardzo mal z tych glosnikow a woofer robil by robote cala za reszte glosnikow, mysle ze by to chodzilo glosniej i nic by nie trzeszczalo - chodzi o wygluszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby do sedana ale to rocznik 05 -08 czyli do b7 tak wynika z opsiu :/

podpinam sie do prośby kolegi tomka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, może dałoby się to dopasować do B5, tylko gdzie to wsadzić? pod lewą tapicerkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dostałem takie cuś

http://www.allegro.pl/item388684238_skrzynia_basowa_audi_a4_avant.html

trochę to przymierzałem i mam wrażenie że uda mi się to wsadzić, trzeba będzie tylko trochę przyciąć tapicerkę na boczku no i lewarek będzie się poniewierał po bagażniku, ale nic to :kox: poza tym jakiś wzmacniaczyk trzeba będzie dokupić bo tu jest tylko skrzynia i głośnik i nic poza tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rezaj kolego, a jak skończysz to wklej foty jak to wyszło, Pozdrawiam i powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :> ale pewnie dopiero w sierpniu się za to zabiorę, jak będzie urlopik. Oczywiście nie omieszkam się pochwalić rezultatami swojej pracy. Jaki dać do tego wzmacniacz? Głośnik jest oryginalny Bose ale żadnej mocy na nim nie widzę :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...