-
Problemy z Turbo brak mocy
Witam kolegów, odgrzeję troszkę temat bo mnie dotknął a mianowicie "brak mocy": 1. w pierwszej kolejności myślałem że się łopatki zmiennej przytarły, ale nie tu jest wszystko OK w całym zakresie ładnie chodzą, 2. EGR zdemontowałem .... sadzy co nie miara, myślę sobie wyczyszczę będzie OK..., ale niestety - nadal brak mocy 3. zawór N75 ... myślę że tu będzie problem, aczkolwiek nie do końca wiem jak go właściwie sprawdzić. zdemontowałem, dmuchnąłem w jeden króciec, potem w drugi i żadnej różnicy a wg mnie bez podanego napięcia nie powinien przepuszczać powietrza - mam rację??? później podałem 12V - niby coś "tyknęło" ale różnicy przy podawaniu powietrza nie odczułem - no może delikatną. koledzy pomóżcie jak to zdiagnozować.... pls jeszcze jedno dodam, nie wyczuwam podciśnienia na wężyku do gruszki turbiny z góry dziękuje.
-
[B6 AKE] Zmiana zakresu temperatury - prośba
Ja też mam 18 lub LO a przydałoby się zejść do tych 16. Nie da się tego ogarnąć za pomocą VAG'a??
-
[B6 AWX] Zmieniarka lub dvd do navi plus, pomoc !!!
Witam, Czy miałeś w schowku okablowanie do zmieniary czy sam dorabiałeś?? pozdr
-
Subwoofer oryginał w avancie
Witam, U mnie, stojąc przodem do bagażnika, z lewej strony mam otwierany schowek i jak go otworzę to nie mam tam nic - poprostu miejsce na jakieś pierdoły, a z prawej strony jak otworzę ten schowek to mam wielką dziurę - beż żadnej tapicerki - jest tam tylko mechanizm otwierania wlewu paliwa razem z linką awaryjnego otwierania tegoż wlewu - CZY W TYM MIEJSCU POWINIEN BYĆ ORI WOOFER??? jak nie to pokażcie jakieś fotki jak to być powinno, a i gdzie są do niego kable ??? pozdr
-
Tylne głośniki i subwoofer.
Ja miałem ten sam problem, tj. nie grały mi tylne głośniki i woofer. A to dlatego że z tylnych drzwi ktoś wymontował głośniki, a woofera nie mam ;(. Przy okazji, z której strony w bagażniku (w Avancie) powinien być woofer i czy jęśli nie było go w oryginale to czy jest tam poprowadzona instalacja?? pozdr.
-
Subwoofer z avant'a do sedan'a ??
Witajcie, Mam pytanie, skoro mowa o Subwooferach - z której strony w B6 Avant jest on montowany i czy jeżeli nie było go w oryginale to czy jest tam do niego instalacja. Dzięki i pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Was, Od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 E8 1.9 TDI Avant, dołączyłem do Was, aby dzielić sie z Wami moimi odczuciami jak również spostrzeżeniami i ewentualnymi problemami. Mam również nadzieję, że dzięki Waszemu doświadczeniu będę mógł rozwiązać każdy problem związany z moim A4. Radio79
radio79
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta