Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebuje orkiestry na wesele??


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy w sobote sie zaręczyłem :wink: no i ruszył cały młyn związany z wszystkimi załatwieniami :banan:a wiec tak sale juz mam teraz potrzebuje jakiejs orkiestry zna ktos moze jakas dobra orkiestre?? Prosze o pomoc bo to moje pierwsze wlasne wesele :polew: z góry dziekuje i mam nadzieje ze pomozecie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fotografa i kamerzystę już masz ? :)

nie jeszcze brak to tez jak kogos macie to dawać ja jestem z olkusza czyli okolice krakowa-katowic moga byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi dasz skrzynke wódki to Ci będę całe wesele śpiewał... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi dasz skrzynke wódki to Ci będę całe wesele śpiewał... :D

jak masz zespół i dobrze gracie itp to nawet sporo zarobisz :decayed::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego polecam tego fotografa.

to jest mój bardzo dobry kolega, mi tez robił zdjecia na weselu.

http://www.krzysztoftobola.com/

jak co to moge cene dobrą wynegocjować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na swoje wesele zespół Vivo z Królówki, k/Bochni, byłem na kilku próbach i za***iście chłopaki grają, cena w miarę przystępna i odliczają co ugrają:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a maja gdzies jakies piosenki na youtube np ?? zebym mógł posłuchac

nie wiem, nawet musiałbyś poszukać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mogę pogadać z kumpelą :smiley: grają już na weselach od lat i z tego co wiem wszyscy byli zadowoleni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci , myślę że znasz, ROZMUS z Olkusza widziałem i byłem osobiście na weselu jak "operował kamerę" :D -spodobało nam się i wzięliśmy go, na pakusce mieszka kameruje i fotografuje. osobiście za fotografa wzięliśmy znajomego zza Olkusza, no mega koleś, nie szanuje "swojego ubrania " bo wchodzi tam gdzie twój wzrok nie sięga :D a zdjęcia bardzo ładne ... widziałem osobiście na weselu . co do orkiestry mam z D.G numer na priv mogę ci wysłać -moja kobieta od razu po 3 miesiącach naszej znajomości zarezerwowała ich na nasze wesele będąc na weselu kuzynki a potem zaprosili nas na studniówkę żeby zobaczyć jak graja ponownie czy oby nam się nie odwidziało :D potańczyli my, popili <gwizdanie> że hohohohoho.... nauczyciele nas nawet nie wyganiali bo byli zajęci :P hehhehehehehhe.... grają świetnie żywa orkiestra a nie jakieś organy tylko - o ile to ma dla ciebie jakieś znaczenie? ... 5 chłopa ... jak coś gadaj .... jestem do dyspozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...