Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Potrzebuje orkiestry na wesele??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy w sobote sie zaręczyłem :wink: no i ruszył cały młyn związany z wszystkimi załatwieniami :banan:a wiec tak sale juz mam teraz potrzebuje jakiejs orkiestry zna ktos moze jakas dobra orkiestre?? Prosze o pomoc bo to moje pierwsze wlasne wesele :polew: z góry dziekuje i mam nadzieje ze pomozecie:thumbup1:

Opublikowano

a fotografa i kamerzystę już masz ? :)

Opublikowano
  • Autor
a fotografa i kamerzystę już masz ? :)

nie jeszcze brak to tez jak kogos macie to dawać ja jestem z olkusza czyli okolice krakowa-katowic moga byc

Opublikowano

ja kamera i aparat :) odezwij się na priv.

Opublikowano

Jak mi dasz skrzynke wódki to Ci będę całe wesele śpiewał... :D

Opublikowano
  • Autor
Jak mi dasz skrzynke wódki to Ci będę całe wesele śpiewał... :D

jak masz zespół i dobrze gracie itp to nawet sporo zarobisz :decayed::banan:

Opublikowano

kolego polecam tego fotografa.

to jest mój bardzo dobry kolega, mi tez robił zdjecia na weselu.

http://www.krzysztoftobola.com/

jak co to moge cene dobrą wynegocjować :wink:

Opublikowano
  • Autor

a co to koledzy nie macie zadnych zespołów??

Opublikowano

ja mam na swoje wesele zespół Vivo z Królówki, k/Bochni, byłem na kilku próbach i za***iście chłopaki grają, cena w miarę przystępna i odliczają co ugrają:wink:

Opublikowano
  • Autor

a maja gdzies jakies piosenki na youtube np ?? zebym mógł posłuchac

Opublikowano
a maja gdzies jakies piosenki na youtube np ?? zebym mógł posłuchac

nie wiem, nawet musiałbyś poszukać:wink:

Opublikowano

Jak chcesz mogę pogadać z kumpelą :smiley: grają już na weselach od lat i z tego co wiem wszyscy byli zadowoleni :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ok zapytaj a ja chetnie posłucham jak graja:decayed::banan:

Opublikowano

Heh ale temat, ja dzisiaj sobie na wesele DJa zaklepałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja byłem na 2 weselach z DJ i to nie dla mnie jednak wole normalna kapele :decayed:

Opublikowano

Myslę że ZLAD będzie odpowiedni na to stanowisko. Ale sie upomnij o wokalistkę

Opublikowano
  • Autor

PUMA co to ma byc??:grin::polew:

Opublikowano

Taki żarcik weselny:polew::polew::polew:

Sry za off

Opublikowano

powiem ci , myślę że znasz, ROZMUS z Olkusza widziałem i byłem osobiście na weselu jak "operował kamerę" :D -spodobało nam się i wzięliśmy go, na pakusce mieszka kameruje i fotografuje. osobiście za fotografa wzięliśmy znajomego zza Olkusza, no mega koleś, nie szanuje "swojego ubrania " bo wchodzi tam gdzie twój wzrok nie sięga :D a zdjęcia bardzo ładne ... widziałem osobiście na weselu . co do orkiestry mam z D.G numer na priv mogę ci wysłać -moja kobieta od razu po 3 miesiącach naszej znajomości zarezerwowała ich na nasze wesele będąc na weselu kuzynki a potem zaprosili nas na studniówkę żeby zobaczyć jak graja ponownie czy oby nam się nie odwidziało :D potańczyli my, popili <gwizdanie> że hohohohoho.... nauczyciele nas nawet nie wyganiali bo byli zajęci :P hehhehehehehhe.... grają świetnie żywa orkiestra a nie jakieś organy tylko - o ile to ma dla ciebie jakieś znaczenie? ... 5 chłopa ... jak coś gadaj .... jestem do dyspozycji

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.