Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 TDI Sedan 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie! Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem a4 b6 2004r póki co jestem w niebo wzięty! I mam nadzieje, że już tak zostanie. :wink:

Silnik to znana jednostka 1.9 TDI 96kw 130km szóstka skrzynia (Manual)

Wyposażenie:

-Climatronic dwustrefowy

-ESP

-Airbag 6x

-ABS

-Elektryczne lusterka\podgrzewane

-Wspomaganie kierownicy

-Aluminiowe felgi Borbet r19 225x35

-Halogeny

-Elektryczne szyby

-Skórzana kierownica

-Tempomat

-Komputer Pokładowy

-Centralny zamek z pilotem

-Grzane d*py

To wszystko co pamiętam choć pewnie o czymś zapomniałem :D

nlpytdtzh

http://postimage.org/image/p21hbiwwd/

http://postimage.org/image/p3bf4xyq5/

http://postimage.org/image/6c9hus45p/

http://postimage.org/image/5o0nbu5fx/

http://postimage.org/image/4zwe6mw3x/

http://postimage.org/image/jx4v7n9cd/

http://postimage.org/image/a13s803kd/

http://postimage.org/image/s56ssn18t/

http://postimage.org/image/ywx7vhq8d/

http://postimage.org/image/hfho7kaht/

http://postimage.org/image/vavl0sujv/

Przepraszam za słabe fotki i brak zdjęć środka ale obiecuje, że za jakiś czas się poprawie! :)

Ps. Czy auto czasem niżej nie siedzi? Bo stałem ostatnio obok innej a4 to w porównaniu do mojej sterczała jak koza...

Inne zdjęcia już z ramkami klubu! :wink: (3.04.2012r)

http://postimage.org/image/fdgq9wdjx/

http://postimage.org/image/vpqrzmrvh/

http://postimage.org/image/ob1g795zx/

http://postimage.org/image/5784qwt5p/

http://postimage.org/image/71kz8ng65/

http://postimage.org/image/4lj5usy3h/

http://postimage.org/image/xqlwy7del/

http://postimage.org/image/5f0d15ti5/

http://postimage.org/image/rfgphsc65/

http://postimage.org/image/p22wl6o8l/

http://postimage.org/image/8flcc3vat/

Opublikowano

daj zdjęcie lamp nocą :wink:

Opublikowano
  • Autor

MARCIN607 Za moment wrzucę! :)

Opublikowano

pod każdym zdjęciem masz opcje pokaż kody- tam masz kod i możesz od razu foto dać nie linmk

image.jpg

Opublikowano

Fajny sedanik daj fotki jak ledy świecą

Opublikowano

ładnie się prezentuje, świeci ciekawie, ciekawe jak z trwałością i jakością tych ledów

Opublikowano

ładna sztuka jakie plany na mody???

Opublikowano
  • Autor
ładna sztuka jakie plany na mody???

Hmm póki co nie zastanawiałem się nad jakimiś wielkimi zmianami ale pierwsze co przychodzi mi do głowy to na pewno przyciemnienie szyb. Ale wszystko w swoim czasie mam nadzieje, że forum pomoże mi w pomysłach! :wink:

Opublikowano

no jasne ze pomoze :decayed: tylko musisz obrac kierunek czy zew czy wew :kox:

Opublikowano

najlepszym kierunkiem jest i zew i wew, nie ma co się szczypać :wink:

Opublikowano
no ale te lampy z przodu :sick3:

mam takie same odczucia..

Opublikowano
pod każdym zdjęciem masz opcje pokaż kody- tam masz kod i możesz od razu foto dać nie linmk

http://s14.postimage.org/4zwe6mw3x/image.jpg

Prościej, wystarczy że otworzy zdjęcie, da prawym i kopiuj adres obrazka i tutaj w okienku Insert Image obok niebieskiej ikonki wklei i już ma obrazek wklejony który wszyscy będą widzieć.

Opublikowano

Felgi mi się nawet podobają

Opublikowano

felgi nawet fajne ale przednie lampy :sick3:

Opublikowano

kolejna sesja a środka dalej nie ma :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
kolejna sesja a środka dalej nie ma :thumbdown:

Dobra, dobra jak tak nalegacie to wstawię dwie fotki :wink: Radia nie ma ponieważ była wcześniej NAVI ale wyciągnęli w Niemczech i postanowiłem zmienić tunel i kupić zwykłe radio ponieważ nie miałem ponad 1tys na wydanie na Navi!

http://postimage.org/image/p22wl6o8l/

http://postimage.org/image/8flcc3vat/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.