Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z Centralnym Zamkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a mianowicie... zamek ladnie zamyka za kazdym razem...

ale problem jest z otwieraniem....

tzn

auto otwiera sie normalnie... ale po kilku sekundach samo zamyka... i pozniej gdy podejde do niego jeszcze raz i otworze to otwieraja sie tylko moje drzwi ( czyt. kierowcy :) ) i teraz dalsza bajka... jak wsiade do auta i zamkne moje wtedy otwiera sie reszta :) i juz pozostaje otawrta do kolejnego zakmniecie

jakies sugestje?? :)

czy oprocz pompy centralnego zamka jest cos jeszcze w aucie co steruje nim??

mam co prawda dolozona centralke zeby robic to z pilota... ale przed jej dolozeniem dzialo sie doslownie to samo.. i nie ma roznicy czy otwieram, pilotem czy kluczem :)

POMOCY :)

Opublikowano

rozregulowane krańcówki w drzwiach kierowcy ( w sensie duze luzy na mocowaniu lub uszkodzone styki )

Opublikowano

Wygląda to na problem z kablami sygnałowymi zamknij-otwórz. Zobacz pod harmonijką kable czy są połamane albo w samej wkładce coś zwiera.

Opublikowano
  • Autor
Wygląda to na problem z kablami sygnałowymi zamknij-otwórz. Zobacz pod harmonijką kable czy są połamane albo w samej wkładce coś zwiera.

pod harmonijka TNZ?:)

we wkładce tzn w samym zamku??

hmmm ale czemu w takim razie z pilota dzieje sie to samo?

rozregulowane krańcówki w drzwiach kierowcy ( w sensie duze luzy na mocowaniu lub uszkodzone styki )

a bardziej jasno :) bo jakos nie kumam tych nazw :)

Opublikowano

krancowka jest w zamku w drzwiach odpowiada za sygnal czy drzwi sie otworzyly czy nie. a jak otwierasz drzwi to zapala sie lampa w podsufitce czy nie?? harmonijka. to jak drzwi otworzysz i na laczeniu masz taka gumowa harmonijke i pod nia sa kable. moze masz rozprogramowany centralny trzeba by go moze zakodowac spowrotem vagiem

Opublikowano

najlepiej rozkręcić tapicerkę drzwi w obudowie zamka masz 3 krańcówki,( mikrowyłączniki, czyli takie małe kostki do których dochodzą kabelki ) mozesz takie kupić w sklepie z częściami elektronicznymi lub na Allegro po wymianie powinno być OK

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
najlepiej rozkręcić tapicerkę drzwi w obudowie zamka masz 3 krańcówki,( mikrowyłączniki, czyli takie małe kostki do których dochodzą kabelki ) mozesz takie kupić w sklepie z częściami elektronicznymi lub na Allegro po wymianie powinno być OK

dzieki za podpowiedz... sprawdze to jak sie troche czasu znajdzie :P

krancowka jest w zamku w drzwiach odpowiada za sygnal czy drzwi sie otworzyly czy nie. a jak otwierasz drzwi to zapala sie lampa w podsufitce czy nie?? harmonijka. to jak drzwi otworzysz i na laczeniu masz taka gumowa harmonijke i pod nia sa kable. moze masz rozprogramowany centralny trzeba by go moze zakodowac spowrotem vagiem

no jak otwieram drzwi to lampki sie wszystkie zapalaja... czyli tak jakby widzi sygnal ich otwarcia...

w jaki sposob mozna miec rozprogramowany central?:) chodzi ci o moj dokladany sterownik?? no ok... ale czemu z kluczyka dzieje sie to samo...?

---------- Post dopisany 22-04-2012 at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2012 at 18:41 ----------

dobra problem rozwiazany..

w samym zamku sa takie jakby zapadki... i w zaleznosci od tego czy otwarte czy nie jeden byl wcisniety badz lub nie... a mialem tam tak smarem zawalone ze to ledwo co chodzilo...

wyczyszczone smiga.....

temat do zamkniecia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.