Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak wspomagania w lewą stronę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam mały problem ze wspomaganiem

jak odpalę silnik i chce skręcić w prawo to jest OK a jak w lewo to już nie bardzo czuje opór i brak mocy aby sręcić

dodam ze pompa wymieniona przejechane na niej około 3tys km, płyn wymieniony razem z pompą podobno ori bo rachunek mam z ASO, układ odpowietrzony a pompa chodzi bez zarzutu nic nie słychać żeby nie domagała

Macie jakieś propozycje ???

Mam nadziej że to nie magiel choć dopuszczam taką możliwość

Opublikowano

Nie chcę Cię straszyć, ale ja bym stawiał na magiel. Słyszałem o takich przypadkach..

Opublikowano
  • Autor

A czy da się to jakoś sprawdzić tak żebym wiedział na pewno ?

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Opublikowano

pompa nie ma rozgraniczenia na strony tylko poprostu pompuje ciśnienie, magiel ma tam jakieś siłowniki czy coś w tym rodzaju odpowiedzialne za każdą stronę.. piszę tylko to co słyszałem.

Nie przychodzi mi nic do głowy jak to sprawdzić samemu..

Opublikowano
  • Autor

Udam się do gościa co się zajmuje maglami zapytam może on jakoś to sprawdzi

Opublikowano

ja miałem tak że przy misowych temperaturach przy odpaleniu silnika wspomaganie działało tylko w lewo a w prawo nie dało się skręcic dopiero po chwili zaczęło działac wymieniłem pompę , płyn, dalej to samo myślałem ze to magiel ale okazało się ze mam nie szczelny wąż od pompy i układ się zapowietrzał

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Może mi się też zapowietrzyl

Sprawdze ale najpierw pojadę do speca może on przy okazji to sprawdzi

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

---------- Post dopisany 03-09-2012 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2012 at 13:02 ----------

Problem rozwiązany wina był magiel

Opublikowano

i co teraz regeneracja czy jak opis usterke bedzie dla potomnych

Opublikowano
  • Autor

dalem do regeneracji lecz pan serwisant zadzwonil i poprosil o przyjazd przyjechalem i uslyszalem slowa "maglownica juz jest padnieta oddamy panu zaliczke i niestety prosze szukac innej "

a wiec zakuopilem uzywke pojechalem z nia do tego typa dalem mu 0,7 i poprosilem o sprawdzenie

na nastepny dzien zadzwonil i powiedzial ze jest OK i mam sie o nic nie martwic

zalozylem i jest ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.