Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wiązka grzanych siedzeń

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ma pytanie posiada ktoś może wiązkę grzanych siedzeń

chodzi mi o to jak pociągnięte są kable bo mam wtyczki od klimatronika i od foteli ale nie jestem pewien czy jak pociągnę kable kolorami to będzie dobrze czy nie mam gdzieś jakiegoś ukrytego (mostka)

Opublikowano

Napisz jakie masz auto, bo tak to jest zgadywanka :wink:

Opublikowano
  • Autor

auto to A4 - 98' 110ps AFN

autko z przedliftu fotele również ale klimatronik po lifcie z reszta jak cała konsola :naughty:

Opublikowano

Ciągnij kable kolorami, tylko oprócz tego przewody koloru brązowego i brązowo-czarnego musisz podłączyć do masy. :wink:

Opublikowano
  • Autor

A dlaczego tak?

W ori. Wiązce też tak jest ?

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Opublikowano
A dlaczego tak?

W ori. Wiązce też tak jest ?

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Tu masz schemat podgrzewanych foteli po 2000r. :

Podgrzew_fotele1.png Podgrzew_fotele2.png

Podgrzew_fotele3.png

Opublikowano
  • Autor

Czyli nie ważne że fotele np z 98r. Ważne że klima..ic po lifcie.

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Opublikowano
Czyli nie ważne że fotele np z 98r. Ważne że klima..ic po lifcie.

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Pod względem połączeń elektrycznych, nie ma właściwie różnic.

Opublikowano

Koledzy małe pytanko macie moze schemat wiazki poduszek w fotelach i elektrycznych lędźwi ?

Jak podalczyc w fotelach i przy nogach kierowcy?

Opublikowano
  • Autor

podłączam wszystko kolorami oprócz tych brązowych je łącze razem z prawego i lewego fotela i do masy.

Bardzo dziękuje za pomoc

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

---------- Post added at 12:24 ---------- Previous post was at 12:22 ----------

Koledzy małe pytanko macie moze schemat wiazki poduszek w fotelach i elektrycznych lędźwi ?

Jak podalczyc w fotelach i przy nogach kierowcy?

to już nie do mnie może kolega Bromchit cos znajdzie

---------- Post added at 14:13 ---------- Previous post was at 12:24 ----------

pytanie mam czy te przewody moga byc 1,5 czy wieksze

Opublikowano
Koledzy małe pytanko macie moze schemat wiazki poduszek w fotelach i elektrycznych lędźwi ?

Jak podalczyc w fotelach i przy nogach kierowcy?

Ale w jakim aucie? Mamy zgadywać? :wink:

podłączam wszystko kolorami oprócz tych brązowych je łącze razem z prawego i lewego fotela i do masy.

Bardzo dziękuje za pomoc

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

---------- Post added at 12:24 ---------- Previous post was at 12:22 ----------

Koledzy małe pytanko macie moze schemat wiazki poduszek w fotelach i elektrycznych lędźwi ?

Jak podalczyc w fotelach i przy nogach kierowcy?

to już nie do mnie może kolega Bromchit cos znajdzie

---------- Post added at 14:13 ---------- Previous post was at 12:24 ----------

pytanie mam czy te przewody moga byc 1,5 czy wieksze

Przekroje przewodów, masz na schemacie, który Ci podałem.

Główne zasilające 1,5, a reszta 0,5. :wink:

Opublikowano
  • Autor

a mogą być wszystkie 1,5

bo mam 50m i nie chce mi się latać po sklepach i szukać

Opublikowano

Jak akurat masz to wkładaj, na pewno będzie działać. :wink:

Będzie tylko więcej miedzi w aucie. :smiley:

Opublikowano
  • Autor

A nie orientujesz się jak podłączyć to radio sony do Fisa ?

Pytanie czy się wogóle da ?

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Opublikowano

Nie podłączysz nie ori radia do fisa. A powiedz mi miałem gotową wiązkę do siedzeń czy rezana? Jeśli rezana to nie chciałoby Ci się zrobić jeszcze jednej :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dopiero zaczynam rezac-home made.

ale jak moja nie wybuchnie to żaden problem

Zrobię i dla Ciebie

Tylko wtyczki mi na spota dostarcz

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Opublikowano
Dopiero zaczynam rezac-home made.

ale jak moja nie wybuchnie to żaden problem

Zrobię i dla Ciebie

Tylko wtyczki mi na spota dostarcz

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

To daj znać jak Twoja nie wybuchnie i czego i ile potrzeba :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Jak opanuje temat dam ci znać

Wtyczki załatw z fotela i z klimat,..a

A przewód mam, koszulki też mam a cyna to cię zasypać mogę

;)

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Opublikowano
Jak opanuje temat dam ci znać

Wtyczki załatw z fotela i z klimat,..a

A przewód mam, koszulki też mam a cyna to cię zasypać mogę

;)

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

:good:

Opublikowano
  • Autor

A powiedz masz konsole po lifci e

Przecież masz autko z przed liftu

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.