Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004


Pabloss

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec to nie nr silnika chyba po prostu wezme papiery i spisze bedzie najprosciej hehehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod silnika masz na naklejce gdzies w bagazniku przynajmniej w b5 bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndyN no ten link to tchnol troche wiary we mnie ............. dzięki bardzo :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia, czy napewno masz BFC, bo moim zdaniem nie - a jesli nie, to mozesz spac spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj na forum audi klubu...

Z tego co pamietam to od 2003(koncowka 2002) byla modernizacja hydropopychaczy i wałkow, jednak nie mowie tego na 100%

Szukalem takiej 180KM quattro, kilkoma jezdzilem niestety wszystkie byly w niezadobrym stanie-tak subiektywnie patrzac osiagi ciut lepsze niz na mocnym programie w AWX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna modyfikacja byla w 2004 r. (czyli BAU/BDH/BCZ/BDG). Te silniki pojawily sie co prawda juz w 2003, ale wszystkie niedoskonalosci wyeliminowano ostatecznie w 2004 r.

Wczesniejsza modyfikacja byla na poczatku 2002 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej bedzie zajrzec do ksiazki serwisowej jak takową posiadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak posiada taka ksiazke serwisowa ...... obecna ojciec smiga autkiem a wszystko ma w aucie wiec jak tylko go spotkam to sprawdze dzieki chlopaki !!!!!!!!!!! [br]Dopisany: 06 Maj 2008, 21:38 _________________________________________________koledzy przepraszam ze dopiero teraz ale nie ja smigam tym autkiem ale ojciec a u niego nie bywam za często :-) dzisiaj przywiozlem od niego ksiązke serwisowa i pisze na naklejce ze to BDG 120 KW M6S jest jeszcze wieli innych oznaczeń ale nie wiem czy są istotne.[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 21:46 _________________________________________________a tu kilka fotek:

e37a60e702d54e66m.jpg

bf65f9c0b1dd513am.jpg

56b7e799880c435am.jpg

62755caa14d6934dm.jpg

81ad579b7e12c3b8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli BDG, to mozesz spac spokojnie. Bylebys dbal o niego nalezycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie mam w aucie Audi RNS-E DVD i orginalną płytę do Navigacji, niestaty nie ma tak Polski :-) czy mogę dostać gdzieś mapy z Polską i czy można wgrac obsługę całego menu po polsku ??? Pewnie w Audi bedzie to kosztować majątek ??? Możecie jkoś pomóc ????

Wszystko na ten temat masz w dziale o Navi /Poziek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...