Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbina pada

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam do was pytanie, od jakiegoś czasu mam takie uczucie jak by mi sie turbina niezałaczała. Nie raz jest tak że turbina sie włacza czuć jak przyspiesza a nie raz jest tak jak by jej wogule nie bylo mam vag-a ino nie wiem jak to sprawdzić Audi A4 B5 1.9tdi silnik 1Z 90km. Chyba że to coś idnego

Opublikowano

kolego zacząć powinieneś od Vaga jest na forum opisane trzeba poszukać ale zacznij od sprawdzania połączeń rur dolotu czyli od turbo przez IC i wejście do kolektora (zobacz czy nie kopci ci na czarno ) powymieniaj wężyki podciśnieniowe (te cieniutkie-zachowai ich długość i średnię) a następnie jeśli nic to nie da to warto by było sprwadzić N75 (jest to przed silnikiem takie 3 cieńkie przewody tam wchodzą-te które wcześniej poleciłem ci wymienić.

Turbo jak by padło to widział byś za sobą niebieską chmurę i daleko byś nie ujechał ... jeszcze może być sztanga przy turbinie którą steruje właśnie N75 ale to wszystko to gdybanie i bez Vaga raczej trudna i kosztowna będzie naprawa więc na jakiś zlocik sobie jedź i koledzy pomoga :)

pozdr

Opublikowano
  • Autor
kolego zacząć powinieneś od Vaga jest na forum opisane trzeba poszukać ale zacznij od sprawdzania połączeń rur dolotu czyli od turbo przez IC i wejście do kolektora (zobacz czy nie kopci ci na czarno ) powymieniaj wężyki podciśnieniowe (te cieniutkie-zachowai ich długość i średnię) a następnie jeśli nic to nie da to warto by było sprwadzić N75 (jest to przed silnikiem takie 3 cieńkie przewody tam wchodzą-te które wcześniej poleciłem ci wymienić.

Turbo jak by padło to widział byś za sobą niebieską chmurę i daleko byś nie ujechał ... jeszcze może być sztanga przy turbinie którą steruje właśnie N75 ale to wszystko to gdybanie i bez Vaga raczej trudna i kosztowna będzie naprawa więc na jakiś zlocik sobie jedź i koledzy pomoga :)

pozdr

kolego kopci mi na niebiesko ale tylko rano jak go odpale a puzniej to już ani dymka nie puści.

Opublikowano

Jak masz vag-a top zrób ligi i zamnieść na forum. Później baw się w przewody podciśnienia. franek84 nie zaczynajmy roboty od d*py strony.

Opublikowano
  • Autor
Jak masz vag-a top zrób ligi i zamnieść na forum. Później baw się w przewody podciśnienia. franek84 nie zaczynajmy roboty od d*py strony.

mam vag-a ino nie wiem w której grupie zrobić logi

Opublikowano

A więc - http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?3020

Albo temacik - http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?12031-TDI-Diagnostyka-(aktualizacja-30-VII-2008)

W temacie nr 2 szukaj poradnika o turbince, obszernie napisany. Powoli, spokojnie i sobie poradzisz

Opublikowano

"Jak masz vag-a top zrób ligi i zamnieść na forum. Później baw się w przewody podciśnienia. franek84 nie zaczynajmy roboty od d*py strony. "

wlasnie chodzi o to chodzi, że kolega nie może Vagiem sobie pomóc (bylo opisane) więc radziłem jak szukac przyczyny..

Opublikowano
"Jak masz vag-a top zrób ligi i zamnieść na forum. Później baw się w przewody podciśnienia. franek84 nie zaczynajmy roboty od d*py strony. "

wlasnie chodzi o to chodzi, że kolega nie może Vagiem sobie pomóc (bylo opisane) więc radziłem jak szukac przyczyny..

Kolega STASIU227, musi sobie pomoc VAG-iem...

Nie ma innej opcji. To nie "maluch" czy Polonez... zeby zgadywac co to moze byc.

Jesli sam nie potrafi, musi szukac mechanika z VAG-iem, lub kogos z forum kto mu pomoze.

Trzeba co najmniej sprawdzic bledy...

Kolega STASIU227 ma VAG, do dyspozycji. Wiec jak poczyta troszke na forum to bez problemu to ogarnie.

Logi nalezy dodawac do dzialu Diagnostyka VAG.

Pozdrawiam

ps. Kolego STASIU227, jak cos nie bedziesz wiedzial to pytaj na forum. Napewno kazdy chetnie Ci pomoze.

Ale bez logow nie ma szans. Chyba ze napiszesz do tej Pani... http://e-wrozka.pl/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.