Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiennik dekielka do ori felgi audi


jihaad

Rekomendowane odpowiedzi

http://193.23.48.133/dekielek-206-dekielki-z-logo-audi-sline-mam-rs-i2202070042.html

Zainteresował mnie ten produkt, jako zamiennik dekielka 8D0 601 165K. Nie chcę juz ori, bo 400 zł za nowe to kasa w błoto, a 200 zł za uzywane to mniejsza kasa w błoto i jeszcze duże prawdopodobieństwo odkupienia swoich od złodzieja.

Tylko czy to przypasuje, bo najlepiej byłoby porównać wymiary z ori dekielkiem, a tych juz nie posiadam.

O te felgę chodzi:

rs4%20brillant.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdziw się jesli po kupnie założysz je na felgi i będzie tu odstawało tam nie będzie wchodziło itd...nie oszukujmy się, jakość kosztuje...najlepiej poszukaj uzywanych oryginałów...bo te kupisz i albo pogubisz w czasie jazdy albo sam je wywalisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę z jakości wszelakich zamienników, ale w moim przypadku ori chyba szybciej "pogubię".

Chodzi mi tylko o to czy one podpasują do tych felg rozmiarowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie wie nikt...nikt z nas nie wróży z fusów, jak to z zamiennikami--loteria--załatw sobie wymiary oryginalnych i poproś typa o pomierzenie dekla i tyle możesz tylko zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne, wejsc wejda, trzymać trzymają ładnie, tylko srednica 2mm za duza i nie dochdzą do końca, ale jak za takie pieniadze to dają rade, albo kamp na allegro, ostatnio komplet ori był za 90zł :P

Chociaż kiedyś miałem takie same jak na aukcji, tylko z logo VW i pasowały idealnie, wiec jest duża szansa ze będą ok:)

http://s17.postimage.org/vgbdr6dum/DSC02297.jpg

tak to u mnie wyglądało, spód dekla miałem taki sam jak aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne, wejsc wejda, trzymać trzymają ładnie, tylko srednica 2mm za duza i nie dochdzą do końca, ale jak za takie pieniadze to dają rade, albo kamp na allegro, ostatnio komplet ori był za 90zł :P

Chociaż kiedyś miałem takie same jak na aukcji, tylko z logo VW i pasowały idealnie, wiec jest duża szansa ze będą ok:)

http://s17.postimage.org/vgbdr6dum/DSC02297.jpg

tak to u mnie wyglądało, spód dekla miałem taki sam jak aukcji.

Rozumiem, że te z logo VW jak na aukcji zakładałeś do tych samych felg i były to ori felgi?

Gdzieś czytałem, że repliki mają inną tę wnękę na śruby i inne dekielki, a mi chodzi o podpasowanie tego do felgi ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...