Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak najlepiej wysłać koła ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuję porady apropo wysyłki kół. Dziś trafiła mi się okazja i kupiłem 18'' felgi z oponami. Sprzedający zgodził się na wysyłkę, ale pod warunkiem, że sam ją zorganizuje . Ja jestem z Koszalina, a fele są pod Łodzią. Jedna waży 21 kg, więc komplet ponad 80 kg. Nie mam doświadczenia w wysyłce takich gabarytów a z tego co wyczytałem taki gabaryt nadaje się tylko na paletę. Trochę bez sensu płacić ponad 200 zł za wysyłkę. Więc ma ktoś może jakieś doświadczenie w tego typu wysyłce, jak zrobić aby wysyłka okazała się w miare tania ? Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano

Poproś go niech zapakuje koła tylko solidnie po dwa na jedną paczkę. Najlepiej niech zepnie taśmą bindującą i owinie folią strecz najlepiej czarną. I takie dwie bez problemu nadasz za pomocą firmy kurierskiej. Najtaniej będzie przez jakiś serwis internetowy typu tani kurier itp. Teraz jest tego od groma :wink:

Opublikowano

najlepszy kurier na koła do OPEK zawsze tym kurierem dostawałem koła i opony

Opublikowano
  • Autor

W OPEK-u zaśpiewali mi 170 zł za wysyłkę kół. Jechałem zobaczyć do UPS-a i po drodze zauważyłem siedzibę firmy Kurier-Polska.com.pl , koła ważące 84 kg przyślą mi za 100 zł w ciągu jednego dnia roboczego, paczkę odbiorą od nadawcy za darmo, ubezpieczenie też jest w cenie.

Opublikowano

zadnej firmy kurierskiej nie bierz - bo bez umowy koszty przesylu beda astronomiczne, jedynie korzystac z firm posredniczacych ktore maja umowy z kurierami i jest mega tanio :P

wejdz na strone sendit.pl

wypelnij formularz zgloszeniowy jako 1 wysylka skladajaca sie z 4 paczek do 20kg

wydrukuj dokumenty ktore przyjda ci na maila

zapakowalem - karton od strony alufelgi a reszta tylko strecz

rano zamawiasz w poludnie odbieraja

kontakt telef jest super

koszt przesylu bez pobrania ok 70zl

najtaniej, najszybciej - ja bylem zaskoczony profi obsluga

pozdro

---------- Post added at 18:28 ---------- Previous post was at 18:26 ----------

aha tam limit wagowy w dobrej cenie jest chyba do 31,5 kg, wiec spokojnie sie zmiescisz

wymiary podaj 60cmX60cmX20cm

---------- Post added at 18:29 ---------- Previous post was at 18:28 ----------

aha i zaznacz ze paczka niestandardowa - jak przeczytasz maja tam wymienione ze kola, opony to paczki niestandardowe

teraz juz bedzie wszystko :P

---------- Post added at 18:32 ---------- Previous post was at 18:29 ----------

widze ze odbior bedzie u sprzedawcy, wiec musialbys przeslac dokumenty ktore dostaniesz z sendit.pl sprzedawcy na maila i poprosic aby wydrukowal wszystko i przekazal kurierowi - nic wiecej

---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:32 ----------

o ile dobrze pamietam do mnie przyjechali z UPS albo Schenker

Opublikowano

Sorki za OT ale czy fotele przednie też tak można wysłać?

Opublikowano

też korzystam z firmy kurierskiej Sendit wszystko ok.z tym że jak za pobraniem się coś wyśle to czeka się na pieniądze do 10 dni:doh:

Opublikowano

z fotelami jest problem gdyz tam sa wymiary niestandardowe i paleta raczej bedzie najtansza

Opublikowano

a ja polecam Pana Paczkę:decayed:

http://panpaczka.pl/?gclid=CK31vOaYvq4CFcfwzAodyT-OAA

Przesyłki lecą kex-em rano zamawiasz po południu jest kurier

lub wieczorem i paczkę odbiera od Ciebie rano.

Na necie sobie wszystko wypełniasz i nie potrzebujesz drukować żadnych dokumentów.

A i mają niedużą różnice w cenie jeśli chodzi o elementy niestandardowe.

Opublikowano

popieram pan paczka 2 felgi na palete , (łacznie dwa zamownia) koszt jednej palety 49złx2

lub schenkerem 120zł , lub tanie wysyłki.pl

kolego mozesz wysłąc paczke schenkerem koszt 120 zł łotele rozłoz na max i bokem ułuz jedno obok drugiego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.