Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CAN+K Commander 1.4 Viaken + A4 B7 - po podłączeniu silnik nie odpala


radekrp90

Rekomendowane odpowiedzi

Dokonałem zakupu wyżej wymienionego "kabelka" - głównie w celu usunięcia błędów oraz prób adaptacji klap klimatyzacji (nie wiem czy się da ale pisano, że można.. ale nie to jest istotą problemu). Proszę mnie nie negować za ten wybór - to najtańsza i w miarę szybka opcja zakupu ;) Zaznaczam, że jeśli nie uda się odpalić tego fejsa kupię ten "właściwy" ;)

Po odpowiednim zainstalowaniu kabla (Win 7 x64/ XP Pro) i włączeniu zapłonu nie udało się połączyć z żadnym z modułów (zegary, silnik, abs... nic) przy pomocy żadnego z dostępnych sposobów komunikacji (CAN HiSpeed/LoSpeed 1.6 i 2, K-line).

Co więcej gdy kabel jest podłączony nie udaje się odpalenie silnika, a same zegary stoją i na nich wyświetla się ikona wykrzyknika i pali się Check.

Auto to Audi A4 b7 3.0 TDI '05.

Pytanie mam tylko czy to problem bardziej beznadziejnego interfejsu czy jednak powinien on działać nawet z takim autem? Czy ktoś może miał podobny problem?

Z góry dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było coś się dowiedzieć np. tutaj http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?86717-ALL-B7-Interfejsy-do-diagnostyki-aut-z-szyn%B1-CAN-np-Audi-B7-B8

a nie kupować co popadnie byle coś podłączyć.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...