Jump to content
IGNORED

Problem ze zmianą zwykłego przełącznika lusterek na przełącznik z op. zamykania

Lukasz_mk2

Recommended Posts

Panowie mam problem, zabieram się za założenie el. składanych lusterek i dziś ucieszony byłem odebrać w ASO ostatnią niezbędną rzecz potrzebną do wykonania modyfikacji, a mianowicie panel w rączkę z opcją składanych lusterek. Przełącznik lusterek zakupiłem wcześniej na allegro. I wyszedł pewien problem, a mianowicie panel z ASO wygląda tak:

panel2br.jpg

Uploaded with ImageShack.us

przełącznik wygląda tak:

4339.jpg

i jestem teraz w kropce, bo ani przy przełączniku ani w panelu nie ma piktogramów tzn tych ikonek. Pani w ASO powiedziała, że napewno nie jest to jedna część z panelem i że chyba jest to razem z przełącznikiem, ale nie jest w stanie tego sprawdzić bo w etce nic o tym nie pisze.

Może ktoś coś poradzić w tej sprawie i gdzie ewentualnie szukać tych piktogramów.

Pisze ....pisze w ETCE , moze Pani coś słabo szukała :wink: Ten panel masz z brakująca częscia :kwasny:

Dla przykładu z ALLEGRO fotka .

http://moto.allegro.pl/nowa-nakladka-panel-uchwyt-drzwi-audi-a4-b6-b7-i2268959504.html

wrclaguna a możesz mi to gdzieś pokazać bo przez telefon to babie tego nie wytłumacze, a tak to bym jej e-maila wysłał

chyba taki:

uchwytp.jpg

ale dziewczyna była zamawiać mi tą cześć i baba podobno sama tego szukała a nie po numerze.

Kolor soul

to nie ma znaczenia, piktogram powinien być razem z całym uchwytem. Popatrz czy nie ma tego gdzieś w folii, w którą był zapakowany cały uchwyt. Jeśli nie ma to leć do ASO i zgłoś reklamację

no i ku..wa już wszystko wiem, zadzwoniłem do ASO gdzie to było kupione i tym razem odebrał jakiś gość i potwierdził, że to powinno być razem z uchwytem i że mam zgłosić reklamacje :facepalm: dwa tygodnie czekałem na ten uchwyt i teraz pewnie znowu będę czekał drugie dwa :doh::doh:

---------- Post added at 13:25 ---------- Previous post was at 11:52 ----------

sprawa rozwiązana!! faktycznie ten piktogram jest częścią integralną z uchwytem. Udało się go nawet znaleźć na magazynie w ASO i dostałem go od ręki - bez składania reklamacji i czekania pewnie znowu ze dwa tygodnie na część :banan::banan: