Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze zmianą zwykłego przełącznika lusterek na przełącznik z op. zamykania


Lukasz_mk2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem, zabieram się za założenie el. składanych lusterek i dziś ucieszony byłem odebrać w ASO ostatnią niezbędną rzecz potrzebną do wykonania modyfikacji, a mianowicie panel w rączkę z opcją składanych lusterek. Przełącznik lusterek zakupiłem wcześniej na allegro. I wyszedł pewien problem, a mianowicie panel z ASO wygląda tak:

panel2br.jpg

Uploaded with ImageShack.us

przełącznik wygląda tak:

4339.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i jestem teraz w kropce, bo ani przy przełączniku ani w panelu nie ma piktogramów tzn tych ikonek. Pani w ASO powiedziała, że napewno nie jest to jedna część z panelem i że chyba jest to razem z przełącznikiem, ale nie jest w stanie tego sprawdzić bo w etce nic o tym nie pisze.

Może ktoś coś poradzić w tej sprawie i gdzie ewentualnie szukać tych piktogramów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze ....pisze w ETCE , moze Pani coś słabo szukała :wink: Ten panel masz z brakująca częscia :kwasny:

Dla przykładu z ALLEGRO fotka .

http://moto.allegro.pl/nowa-nakladka-panel-uchwyt-drzwi-audi-a4-b6-b7-i2268959504.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna a możesz mi to gdzieś pokazać bo przez telefon to babie tego nie wytłumacze, a tak to bym jej e-maila wysłał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba taki:

uchwytp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ale dziewczyna była zamawiać mi tą cześć i baba podobno sama tego szukała a nie po numerze.

Kolor soul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ma znaczenia, piktogram powinien być razem z całym uchwytem. Popatrz czy nie ma tego gdzieś w folii, w którą był zapakowany cały uchwyt. Jeśli nie ma to leć do ASO i zgłoś reklamację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ku..wa już wszystko wiem, zadzwoniłem do ASO gdzie to było kupione i tym razem odebrał jakiś gość i potwierdził, że to powinno być razem z uchwytem i że mam zgłosić reklamacje :facepalm: dwa tygodnie czekałem na ten uchwyt i teraz pewnie znowu będę czekał drugie dwa :doh::doh:

---------- Post added at 13:25 ---------- Previous post was at 11:52 ----------

sprawa rozwiązana!! faktycznie ten piktogram jest częścią integralną z uchwytem. Udało się go nawet znaleźć na magazynie w ASO i dostałem go od ręki - bez składania reklamacji i czekania pewnie znowu ze dwa tygodnie na część :banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...