Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Hugo, Witam

Dopisz i mnie plus 1 mam nadzieje że temat nie jest zamknięty jeżeli tak to daj znać i puszczę kaskę

Przecież na 1 stronie jest wyrażnie napisane do kiedy zbieram kase :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Łodzi lub okolic ktoś się wybiera w piątek ?

jak by co to grupa Warszawska moze sie dołaczyc do Łodzi (w Piotrkowie Trybunalskim) i jechac razem ..... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja podam trase jaka ja jezdze, jest szybka i prosta! :D

Kędzierzyn-Koźle -> Brzeźce -> Stare Koźle -> Bierawa -> Grabówka -> Lubieszów -> Dziergowice -> Solarnia -> Kuźnia Raciborska -> Ruda Kozielska -> Rudy -> Rybnik -> Solona -> Wodzisław Śląski -> Jastrzębie Zdrój -> Pawłowice -> Ochaby -> Skoczów -> Wisła

prosta ibardzo fajna droga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle, ze jesli jade juz taki kawal od domu, w poblize cywilizacji, to moze udalo by sie polaczyc przyjemne z pozytecznym? Moze bedzie na zlocie ktos, kto robi chiptuning i mieszka w poblizu Wisly? Krakowa? A moze polecicie dobrych macherow gdzies po drodze - Krakow, Wroclaw, Opole? Myslalem o robieniu chipa w DC u Mastersow, ale w CKMK lub okolicy tez sa pewnie fachowcy? Pomozecie

A co do dolaczenia do Ciebie NIUNIAA4, to jesli tylko dam rade, to dalacze. Problem ze mna jest jednak taki, ze zawsze daje sobie za malo czasu na dojechanie/przeceniam mozliwosci i nieraz sa problemy :)

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 17-01-2007, 21:08 ]

Mel Udall, już założyłeś temat o chipowaniu będą w Wiśle, nie dubluj tutaj tego tematu

Dlatego tekst został pomniejszony, żeby ludzie nie robili w tym miejscu bałaganu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mel Udall, już założyłeś temat o chipowaniu będą w Wiśle, nie dubluj tutaj tego tematu Dlatego tekst został pomniejszony, żeby ludzie nie robili w tym miejscu bałaganu.
Bez przesady. Sadzisz, ze kazdy kto czyta o zlocie czyta tez o chip tuningu? Dla mnie to wazne i chcialbym dotrzec do jak najwiekszej liczby osob. A po drugie primo, jak bedziecie tacy zasadniczy (a odnosze wrazenie ze jestescie), to nastepnem razem nie polece Was na plms! ;)" forum audi poszukiwane". I po trzecie primo to zdublowanie to ile kB?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...