Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

czy mi sie wydaje czy ktos wypadl z listy urodzinowej

Właśnie dziś się trochę wkurzyłem bo o 13.00 2 marca, jak na złość, mam poprawke z Socjologii, ale i tak przyjade chociażby o 12 w nocy. :a4fan:

Poza tym też zauważyłem , że troche rezygnacji jest, ale może jeszcze się wszystko wyklaruje i będzie git zlocik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcialem sie upewnic, czy bedzie ktos z VAG'iem na zlocie? Niedawno kupilem, nawet jeszcze nie testowalem - licze, ze ktos mnie wprowadzi, podzieli sie softem itp.. Mysle nawet, ze powinny byc z tego zajecia praktyczne :) Poza piciem, mam kilka tematow ktore podczas zlotu mam nadzieje zalatwic. Np. "Chiptuning - za i przeciw" - jest jednym z nich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Hugo i Miron78 oraz pozostałych organizatorów. Oglądałem prognozę pogody w TVN i od pierwszego marca w całym kraju ma być słonecznie a temperatura do +10 oC. Oby się sprawdziło :exclaim:

oj będziemy dziękować, będziemy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje czy ktos wypadl z listy urodzinowej :question:

Hogo coś wiesz :question:

Ja wiem wszystko :rotfl: Niestey Bratpit odpadł :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor, hmm nie sprawdziles sie ostatnio z krisem wiec cos Ty taki pewny?? :twisted: :twisted: :twisted:
ale krisu ma viruska już i quattro :redface:
Niestey Bratpit odpadł :cry:
wstawmy sie wszyscy za nim u jego pracodawcy i poprosimy go grzecznie ( :bicz: ) o pozwolenie na wyjazd :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawmy sie wszyscy za nim u jego pracodawcy

jeśli to jest piękna blondi ew. brunetka o kręconych włoskach lubiąca się ubierać tak, że zawsze jest mniej niż więcej ciuszków to mogę wykorzystać swój urok osobisty i ją przekonać na swój sposób :twisted: wezmę jeszcze Murzynka, Rexa, Podsiego ..napewno nie odmówi ;) a jak jest to łysiejący pan po trzydziestce to raczej nic nie zwojuje :cry:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie mi numer telefonu, dam go mojej kumpeli z call center:) Ta to każdego przekona:) Szkolona była... :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie mi numer telefonu, dam go mojej kumpeli z call center:) Ta to każdego przekona:)

hahaha to napewno .. ;) dzwonią takie do mnie to wiem.. sam potem dochodzisz do wniosku że ta rzecz jest Ci potrzebna.. ( chociaż jest ci kompletnie niepotrzebna ) potrafią manipulowac ludźmi ..taka ich praca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiała taka ze mną raz... ja zacząłem rozmowe ostro (musiałem ją opierdzielić za coś) a skończyłem jak potulny baranek... nawet ją przepraszać chciałem, że wogóle coś chciałem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 3 osoby odpadły.T-żółw , Karolina i Hhacek.Tak więc jak są jeszcze chętni to zapraszam bo zwolniły siię miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 3 osoby odpadły.T-żółw , Karolina i Hhacek.Tak więc jak są jeszcze chętni to zapraszam bo zwolniły siię miejsca

co sie qrna dzieje :eek:

oby wiecej juz sie tak nie dzialo .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo Zółw daje rade na takich imprezach :frown: no ale widocznie sila wyzsza :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

216godzin do imprezy :a4fan: ale czad :exclaim: :exclaim:

Zegar bije.Już 214 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...