Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co dolega klimatyzacji? Błędy klimatronica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś sprawdzałem błędy na kanale 1c i miałem takie trzy. Klima chodzi ale nie chłodzi. Co jej dolega?

05.3 Czujnik temperatury zewnętrznej (otoczenia), przód, czasem

przerwa

18.3 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne

22.1 (F118) Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, ciągła

przerwa, *22.1 (zobacz poniżej)

Opublikowano

Rafał a nie masz tam jakieś nieszczelności? Wydaje mi się że to może być to :wink: i gaz Ci się skończył :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To że gazu nie mam to wiem. Hmm czyli trzeba poszukać nieszczelności :whistling:

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

Chyba nawet wiem gdzie szukać bo w tamtym roku przywaliłem dołem tam koło dokładki :facepalm:

Opublikowano

No widzisz :kwasny: nie miałem czasu Ci tych kodów sprawdzić ale tak na pałę napisałem. Jedź do jakiegoś kolesia od klimy chyba że będzie dziura wielkości pięści :decayed:

Opublikowano

Zapewne nie ma gazu dlatego jest bład czujnika cisnienia.Ale jezeli chodzi o czujnik temperarury to trzeba sprawdzic jaka temperature pokazuje .ewentualnie sprawdzic tez okablowanie czy nie został uszkodzony.

Opublikowano

najpierw wymień dyszę rozprężną oraz osuszacz

Opublikowano
  • Autor
Zapewne nie ma gazu dlatego jest bład czujnika cisnienia.Ale jezeli chodzi o czujnik temperarury to trzeba sprawdzic jaka temperature pokazuje .ewentualnie sprawdzic tez okablowanie czy nie został uszkodzony.

Gdzie to sprawdzić i gdzie szukać tego czujnika?

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

najpierw wymień dyszę rozprężną oraz osuszacz
Rozumiem że goście od klimy to ogarną :whistling:
Opublikowano

sam to ogarniesz :grin:

Opublikowano
  • Autor
sam to ogarniesz :grin:
:whistling: no jakbym wiedział gdzie co się znajduje :naughty:
Opublikowano

dławik w przewodzie od klimy w tym prostym od lewej strony

http://images46.fotosik.pl/1459/b9916240b88b6d28med.jpg

tak wyglada dławik:

http://images39.fotosik.pl/1376/6c805d30300c5f63med.jpg

osuszacz znajduje sie poniżej lewej lampy (patrzac od przodu)

a tak wyglada:

http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/13/55/09/2213550952

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.