Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uchwyt pod iPhona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. gdzie moge znaleźć uchwyt pod iPhona 4 do A4 !?

chodzi mi tylko o to żebym miał uchwyt z funkcją ładowarki.

niemam radia pod zestaw głośno mówiący to na tym mi nie zależy

z góry dzięki za pomoc

Opublikowano
  • Autor

no nie powiem bo fajne rozwiązanie ale czy to mu służy jako ładowarka ? gdzie się tym wpiał do zasilania ? fajnnie to wygląda ale troche napewno przeszkadza przy sterowaniu klimą.

wolałbym taki uchwyt jak jest fabrycznie montowany z modułem pod iPhone 4

Opublikowano

od jakiegos czasu mam srajfona i za kazdym razem jak wsiadam do auta nie wiem gdzie go polozyc aby nie fruwal podczas jazdy

takie pytanko, czy w RNS jest slot podlaczenia AMI kabelka?

kolego slusek19 - chyba o takie cos sie pytasz

http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Audi-Apple-iPhone-3G-3GS-Phone-Cradle-/170521260712

u gajosa 653pln

---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

tak na szybko rozkminilem ze podlaczajac iphone 3g za pomoca kabla AMI jest problem z ladowaniem telefonu a raczej jego brakiem a przez to telefon przechodzi w tryb battery save i traci polaczenie z bluetoothem itp

jest na to rozwiazanie

http://iconfessimageek.com/scosche-passport-3g-iphone-charges-in-cardock/

tylko pytanko czy rns ma slot ami?

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ----------

chcialem podlaczyc taki kabelek

http://allegro.pl/kabel-ami-adapter-audi-ipod-iphone-i2289320148.html

i do niego dolozyc ten slot scosche

chyba ze musze kupic stacje dokujaca AMI do schowka pasazera wraz z kablem do RNS?

Opublikowano
  • Autor
Wg mnie to jest najlepsze rozwiązanie do iPhona / iPoda:

http://allegro.pl/interfejs-ipod-dension-gateway-100-audi-a4-b6-b7-i2280595471.html

Wszystko Plug&Play a telefon ciągle pod ręką.

dokładnie o takie coś mi chodziło tylko że cena 450zł troche odstrasza :shock3: tak max. z 250zł za takie coś bym jeszcze dał ale taka cena to troche przesada :facepalm:

a można tego używać jako zestawu głośnomówiącego ?

Opublikowano

450 zł to dużo? Ja myślę, że jednak to dobra cena. Z dwóch powodów:

1. Nówka u dystrybutora (z takim uchwytem) koło 700 bodajże.

2. IMHO nie ma tańszego interfejsu który bezproblemowo pracuje z produktami Appla - nie są one rozpoznawane jako zwyczajne pamięci przenośne więc ich poprawna obsługa to wyższa szkoła jazdy. Z tego samego powodu nie ma dobrego, niezależnego programu na PC do obsługi (np kopiowania muzyki) iPodów/iPhonów.

Logicznie rozumując to powinieneś móc korzystać z telefonowego mikrofonu a głos rozmówcy będzie w głośnikach, zamiast muzyki. I pewnie nie trzeba przełączać na głośnomówiący.

Opublikowano
  • Autor

a gdzie sie to wpina żeby było zasilanie !? jest to jakoś zespolone z zasilaniem radia ?

nie chce wpinać do zapalniczki bo tam mam wpiętą navi.

jak uzyskać kod radia bo jak go odepne żeby wyciągnąć to pewnie sie rozkoduje.

(sprzedajacy nie podał mi kodu bo nawet go nie znał)

Opublikowano

wiele razy odłączałem aku i nigdy nie trzeba było wpisywać PINu, także bądź o to spokojny. Radio pamięta VIN samochodu i nie prosi o PIN, chyba że byś je do innego auta przełożył :wink:

Opublikowano

Podłączasz do gniazda zmieniarki, zasilanie - tak jak zmieniarka - bierze z radia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.