Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klapy kolektora ssącego 3.0 TDI CAPA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,

Od jakiegos czasu pojawia się u mnie błąd klap kolektora ssącego. Czyżby wyrobione cięgna? Z tego co zdąrzyłem przeczytać, to wyrobione cięgna objawiają sie troszke innym kodem błedu.

http://imageshack.us/photo/my-images/269/intakeflapposition.png/

Błąd powraca po okolo 100km od skasowania.

Dodam jeszcze, ze zauważyłem, ze samochód się troszeczkę wolniej nagrzewa.

pozdrawiam

Gabriel

Opublikowano

A jaki błąd się u Ciebie pojawia ?

Opublikowano
  • Autor

masz w linku... - no chyba, ze nie dziala? :)

Opublikowano

Dzwon i pytaj:

http://az.gda.pl/

Opublikowano
Dzwon i pytaj:

http://az.gda.pl/

No tak.... tak poradzic to najprościej.... ubogie byloby to nasze forum... jakbyśmy sobie tylko linki do warsztatów podsyłali.

Opublikowano
Dzwon i pytaj:

http://az.gda.pl/

No tak.... tak poradzic to najprościej.... ubogie byloby to nasze forum... jakbyśmy sobie tylko linki do warsztatów podsyłali.

Tam ogarnia klubowicz Olo_Gda,ktory na 3.0tdi zeby stracil:grin:

Napewno pomoze.

Nie mowie,ze ma od razu jechac do niego.Rada takze sluzy.

Teoretykow i praktykow od 3.0 to akurat malo mamy na forum.

Opublikowano

Do autora wątku.... juz wiesz co masz robic... temat uwazam za wyczerpany... pochwal się co Ci poradzili w warsztacie (oprócz wywalenia w kosmos klap) i ile to kosztowało.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Temat nie jest wyczerpany, bo nie wiadomo czy problemem sa same rozciagajace sie ciegna, czy cos innego.

napisalem juz do Olo_Gda... wiem, ze on robił juz takie rzeczy... i wiem, tez, ze mozna odeslac do nich kolektor w celu naprawienia.

mam zamiar sobie to sam naprawic - dam znac, jak juz bedzie po fakcie!

dzieki za zainteresowanie

Opublikowano

Jeżeli to klapy to tylko regeneracja no chyba że nowe chcesz ale cena powala a regeneracja robiona przez Olo_Gda wpełni rozwiązuje problem klapy działają i nie ma żadych błędów. Wysyłałem klapy z 2.7Tdi w zeszłym roku to cena była 360 zł za stronę. Robota zrobiona ekspresowo całość z wysyłką kurierem i powrotem do mnie trwała 3 dni.

Opublikowano
  • Autor

rozumiem, ze do tego rozbierales caly kolektor?

Opublikowano
  • Autor

rozumiem,

dzieki za informacje...

Mam jeszcze obawy, co do tego, ze u mnie wystepuje troszke inny rodzaj bledow. Zastanawiam sie czy to nie jest wina nastawnika

Opublikowano

Z tego co wiem,na to tez maja jakas recepte,ze nie trzeba kupowac nowych klap.

Opublikowano

Moim zdaniem to jeszcze nie usterka mechaniczna a brak sygnału od sterownika i pewnie tam będzie leżała przyczyna. Napisz jak naprawisz bo mam u siebie podobny problem :(

Opublikowano
  • Autor

Jesli tylko uda mi sie pokonac problem, to napisze tutaj rozwiazanie.

Ciebie prosze o to samo! :)

Opublikowano

Mozna zrobic test wykonawczy klap... VCDS em...

Opublikowano
  • Autor

mozesz podac procedure?

klapy wykonuja automatycznie test po wlaczeniu stacyjki

Opublikowano

Klapy mozna sprawdzic w grupach 044 (bank1) i 055(bank2) - tryb Basic Settings.

Tutaj cały temat o klapach

http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=27&t=115421

Jak Ci sie uda wykonac logi bedzie wiadomo czy praca klap zapewnia wystarczjacy przeplyw powietrza.

Opublikowano
  • Autor

dzieki przemku...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.