Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy ten laptop ma dobre parametry w stosunku do ceny?


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie http://www.x-kom.pl/p/73851-notebook-laptop-15,6-asus-x53sc-sx343v-i3-2330m-4gb-500-dvd-rw-7hp64.html#.może jakiś inny w podobnej cenie .dodam że do użytku domowego internet gry itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Ci starczy do większości rzeczy... Laptop nie służy do grania... No może zależy w co ale ogólnie to do pogrywania jeśli już. Ten model ma mój brat ( znaczy chyba ten bo jak patrzę na parametry) chwali go sobie za to, ze pod łapkami ma chłodno zawsze, za to krytykuje za umieszczenie gniazda zasilania ( choć da się przyzwyczaić ). Miły sprzęt używa pół roku i dalismy za niego chyba 100 więcej wtedy. Procek 2 rdzeniowy 4 wątkowy jeśli o to chodzi jakimś szczytem techniki nie jest. Ogólnie sprzęt solidny fajnie zrobiony i ja bym polecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny i parametry sa praktycznie takie same .. ale jak mial bym wybierac to wolal bym ASUS'a. mam samsunga i ostatnio spalila mi sie plyta glowna po 4 miesiacach uzytkowania.

Ale moge powiedziec ze gwarancja Samsunga szybko dziala. w 4 dni kurier przyszedl, zabral laptopa , zawiozl do serwisu i przywiozl spowrotem:)

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

Ceny i parametry sa praktycznie takie same .. ale jak mial bym wybierac to wolal bym ASUS'a. mam samsunga i ostatnio spalila mi sie plyta glowna po 4 miesiacach uzytkowania.

Ale moge powiedziec ze gwarancja Samsunga szybko dziala. w 4 dni kurier przyszedl, zabral laptopa , zawiozl do serwisu i przywiozl spowrotem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...