Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malowanie plastików pod maską

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie

Czym mogę pomalować plastiki pod maską na czarno ?

Pewnie jakimś spray'em odpornym na wysoką temperaturę.

Co polecacie ?

I czy tym samym spray'em mogę pomalować kratkę w grillu ?

A czym pomalować srebrną ramkę grilla i srebrny znak OOOO w grillu ?

---------- Post dopisany 25-04-2012 at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 22:19 ----------

Posiada ktoś informacje na ten temat ?

Opublikowano

pierwsza zasadnicza sprawa- zakup podkładu do plastiku,dwa- dokładne odtłuszczenie plastików(nie jest to łatwe), trzy pomalowanie lakierem, nie koniecznie żaroodpornym( lakiery są odporne na temperaturę choćby dlatego,ż gdyby było inaczej to maski w naszych autach byłyby nie malowane).

Miłej zabawy.

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

pierwsza zasadnicza sprawa- zakup podkładu do plastiku,dwa- dokładne odtłuszczenie plastików(nie jest to łatwe), trzy pomalowanie lakierem, nie koniecznie żaroodpornym( lakiery są odporne na temperaturę choćby dlatego,ż gdyby było inaczej to maski w naszych autach byłyby nie malowane).

Miłej zabawy.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pomoc.

A co polecasz na srebrną ramkę grilla i jego logo OOOO ?

Opublikowano

Standartowa sprawa- przygotowanie do malowania (matowienie,odtłuszczenie,podkład) ramka czarny matt, znaczek srebrny 3-4 warstwy a na to bezbarwny i montaż na auto dzień po pomalowaniu aby dokładnie wysechł lakier i cieszysz się pięknym grilem ze znaczkiem :-).

Pozdro.

Opublikowano
  • Autor

O takie wskazówki mi codziło.

Dzięki Panowie ;)

Opublikowano
Dzięki za pomoc.

A co polecasz na srebrną ramkę grilla i jego logo OOOO ?

Malowałem ramkę z grilla na czarny mat zwykłym sprayem, wcześniej oczywiście zmatowałem chrom i odtłuściłem. Minął rok i grill wygląda jakbym go wczoraj pomalował. Inni polecają folię, ponoć jest bardziej odporna na odpryski po kamyczkach.

Opublikowano
  • Autor
Malowałem ramkę z grilla na czarny mat zwykłym sprayem, wcześniej oczywiście zmatowałem chrom i odtłuściłem. Minął rok i grill wygląda jakbym go wczoraj pomalował. Inni polecają folię, ponoć jest bardziej odporna na odpryski po kamyczkach.

A możesz napisać czym zmatowiłeś tą ramkę ?

I jakbyś mógł wrzucić zdjęcie Twojego grilla to będę wdzięczny. (linki do zdjęć w wątku o Twojej A4 nie działają)

Opublikowano
Malowałem ramkę z grilla na czarny mat zwykłym sprayem, wcześniej oczywiście zmatowałem chrom i odtłuściłem. Minął rok i grill wygląda jakbym go wczoraj pomalował. Inni polecają folię, ponoć jest bardziej odporna na odpryski po kamyczkach.

A możesz napisać czym zmatowiłeś tą ramkę ?

I jakbyś mógł wrzucić zdjęcie Twojego grilla to będę wdzięczny. (linki do zdjęć w wątku o Twojej A4 nie działają)

Matowałem papierem ściernym, zdjęcia nie wrzucę bo jestem w NL a auto stoi w PL chyba, że za 2 miesiące :wink: poprostu zdemontowałem ramkę, przeleciałem papierem ściernym, odtłuściłem benzyną ekstrakcyjną i 5-6 warstw farby.

Opublikowano

ja wszystie plastiki z pod maski dałem do hydrografiki obudowę głowicy zbiorniczka i rozrządu wyśle foty jak odbiorę koszt za 3 el. 80zł

Opublikowano
  • Autor

A jaki podkład pod czarny mat na ramkę ?

Znaczek OOOO pomalować zwykłym srebrnym spray'em czy chromem w spary'u ? I czy przed malowaniem trzeba go jakoś przygotować (zmatowić, odtłuścić); mój ma kilka odprysków.

Opublikowano

Na ramkę polecam zwykły podkład do plastiku i porządne zmatowienie papierem ale i tak musisz sie liczyć z tym że po miesiącu będziesz poprawiac, także polecam folie:wink: a znaczek zamiast malować poszukaj po auto złomach pewnie za pare groszy znajdziesz w fajnym stanie:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.