Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne domykanie szyb po zamknięciu pilotem...


pawelwor

Rekomendowane odpowiedzi

...z użyciem ori centralki i chińskiego modułu.

Od paru lat jeździłem z podłączonym modułem (jak tutaj na allegro), ostatnio zachciało mi się mieć ori kluczyk scyzoryk, więc wymieniłem na 8L0 862 257G i czasem włosy mi się jeżą na głowie, jak przychodzę do samochodu, a tu szyba otwarta... :facepalm:

Wiem, że ori centralka automatycznego domykania nie obsłuży, więc chciałbym wykorzystać tą chińską podróbę (która działa), żeby połączyć ją z ori centralką i mieć automatyczne domykanie szyb i błyskanie przy zamykaniu/otwieraniu drzwi z ori pilota.

Jeśli ktoś coś podobnego ogarniał bardzo proszę o podpowiedzi.

Przydałyby się też jakieś schematy połączeń ori centralki, albo instalacji przy nogach kierowcy odpowiedzialnej za te funkcje i do tej chińskiej (szczególnie do tej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten moduł z aledrogo niema funkcji komfort i nie podłączysz go tak aby po zamknięciu drzwi domknęły się szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ten z allegro ma te same funkcje co ten zamontowany u mnie od paru lat (wygląda z zewnątrz tak samo :decayed:), ale u mnie działa automatyczne domykanie z niego i chodzi mi o to żeby ten moduł (mój) zgrać jakoś z ori centralką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli chcesz ori pilotem zamknąć drzwi(normalne) i wysterować ten moduł za jednym razem z ori pilota żeby domknął szyby(nie da rady) tylko pilot od dokładanego modułu,który ma funkcje komfort ogarnie to,według mnie najlepszym rozwiązaniem w takich przeróbkach to prosty alarm z komfortem z pilotami(scyzoryki) dorabiasz groty przekładasz pastylkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli chcesz ori pilotem zamknąć drzwi(normalne) i wysterować ten moduł za jednym razem z ori pilota żeby domknął szyby(nie da rady) tylko pilot od dokładanego modułu,który ma funkcje komfort ogarnie to,według mnie najlepszym rozwiązaniem w takich przeróbkach to prosty alarm z komfortem z pilotami(scyzoryki) dorabiasz groty przekładasz pastylkę.

Takie coś ciągle miałem i mam. Z ori centralki po wciśnięciu przycisku zamykania idzie jakiś tam sygnał z któryś pinów. Chcę ten sygnał wykorzystać i połaczyć go z modułem, żeby wykorzystał ten sygnał do aktywacji domknięcia drzwi.

Jakby ktoś miał schematy ori centralki i takiego modułu to bym sobie poradził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kumam o co biega,w pierwszym poście piszesz że chcesz wykorzystać moduł z aledrogo do domykania szyb,teraz piszesz że chcesz podłączyć moduł z aledrogo do fabrycznego sterownika żeby domykał drzwi? to powinno ci pomóc http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=54846

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: A czy w pierwszym poście nie napisałem, że chcę wykorzystać moduł, aby uzupełniał ori centralkę o brakujące funkcje? Prościej już chyba nie potrafię wytłumaczyć.

Temat do którego link podałeś bardzo się przyda, dzięki, coś będę kombinował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...