Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana tarczy 312 na 288mm-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mechanik po vinie odczytal mi ze mam z przodu 288mm tarcze i takie zakupilem.Jak sie okazalo mam 312 !?

Powiem ze zamontowalem to na zestaw pod 312 (jazmo i zacisk).Wiem ze to niezbyt profesionalnie ale stare juz mi bily i stad ta zmaina nagla.

Co radzicie teraz zmiane tarcz, jazma,bo zacisk chyba ten sam?

Napewno skutecznosc hamowania nie bedzie odpowiednia bo klocki cale nie przylegaja do tarczy.

Opublikowano

Zaproponuj wymianę jażma z 312 na 288 a chętnych będzie trochę :grin:

A tak na poważne to został bym przy 312mm i założył takie tarcze jakie mają być :facepalm: ... bo 288mm w b6 to spowalniacze nie hamulce :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tez tak sadze ze trzeba wrocic do orginalu,szkoda ze tylko jakies 350 zl znowu musze wydac

Opublikowano

Kup jak najszybciej nowe tarcze i te co masz 288 to do żyda, coś tam stracisz ale nie powinno być dużo. Z 312mm nie rezygnuj :naughty:

Opublikowano
  • Autor

oczywiscie zakladam jak bylo w orginale jutro zamawiam jakies firmowki 312 mm robie podmianke.Zanim zamontuje tyl sam zrobie pomiar aby sie nie okazalo ze mam jakis inny wymiar

Opublikowano

niby jak mechanik po VIN-ie odczytał Ci rozmiar hamulców ????

w/g mnie nie miał takiej mozliwosci

poszukaj na wlepce jakie masz oznaczenie hamulców

Opublikowano
  • Autor

juz zrobilem fotke wklejki z ksiazki ale nie wiem gdzie szukac kodow.

Mieszkam za miedza i tutaj wszystkie czesci kupuje sie po np. numerze nadwozia.gosc patrzy w komputer i wie co i jak.

>Maja podlaczenie do jakiejs bazy danych,robia to nawet po nr rej.

zawsze dzialalo az do teraz!!!!

Opublikowano

podaj dokładnie dane auta

Opublikowano
  • Autor

masz tutaj wklejke i nie wiem co do tyl mam bo nie mierzylem jeszcze( a zmienialem piasty z lozyskami)

mowil ze mam 245mm ale juz sam musz sprawdzic

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4b3e7696e5efc32e.html

[

Opublikowano

na przodzie masz 312mm na tyle 245mm

na Twoim miejscu poważnie zastanowiłbym sie nad przejściem w:

320/288mm, to jedyne rozsądne rozwiazanie

Opublikowano
  • Autor

wiesz co dopiero co zakupilem przod i to podwojnie-tak wyszlo,moja zona uzytkuje go na codzien i nie wnosi jakis pretensji co do skutecznosci hamowania,a moze masz tyl na 288?? Bo jestem przed zakupem tylu

Opublikowano

mam tył 288/12mm, z nowymi tarczami i klockami

Opublikowano
  • Autor

podaj na priv jakie koszta takiej zmiany

Opublikowano

to żadna tajemnica, 1200zł

zaciski z jarzmami są rozbierane, wypiaskowane i pomalowane proszkowo, kolor dowolny

skłądane, smarowane gdzie trzeba

klocki i tarcze nowe, Ferodo

1 litr płynu Ate Typ200

gwarancja 1 rok

wrzuc mi na pw mail to wysle Ci foty jak to wygląda

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.