Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów A4 B6 1.9 TDI AVF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na starcie powiem ze jestem laikiem w tych sprawach, logi pomagał mi robić kumpel. Wruzce na forum po prostu to co wyszlo i jęsli moglibyscie sie wypowiedziec to byłbym wdzieczny. Aha jesczze taka mała uwaga w tamtym sezonie czyscilem turbinę ale problem wrócił a nie chcialbym co sezon bawić sie w takie sprawy bo to raczej nie zdrowo dla niej ale i tez nie zdrowo dla mojej kieszeni.

P.S podczas Vagowania 3 x turbinka sie wyłączyła a nie jestem pewnien czy te logi rowniez sie tutaj znajdują.

000

http://vaglog.rtnet.pl/aruzzz_83175.html

001

http://vaglog.rtnet.pl/aruzzz_83171.html

http://vaglog.rtnet.pl/aruzzz_83178.html

002

http://vaglog.rtnet.pl/aruzzz_83176.html

003

http://vaglog.rtnet.pl/aruzzz_83177.html

004

http://vaglog.rtnet.pl/aruzzz_83179.html

005

http://vaglog.rtnet.pl/aruzzz_83174.html

008

http://vaglog.rtnet.pl/aruzzz_83173.html

009

http://vaglog.rtnet.pl/aruzzz_83170.html

011

http://vaglog.rtnet.pl/aruzzz_83172.html

Z góry dzięki

Pozdrawiam.

---------- Post dopisany 07-05-2012 at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2012 at 13:07 ----------

I co nikt nic nie wie czy to może ja sie jakos zle wyrazilem ?? Czy moze logi zle ??

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

I co nikt nic nie wie czy to może ja sie jakos zle wyrazilem ?? Czy moze logi zle ??

Opublikowano

Turbina do czyszczenia i to bez zbędnej zwłoki bo jak się wykrzaczy to dopiero będzie niezdrowo dla Twojej kieszeni. Synchronizacja wałka ma duże wahania i mogła by być bliżej 0 - do sprawdzenia pasek rozrządu, napinacz.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego :) no ale dobra to wyglada na to ze turbawke bede czyscil co sezon :( bo w tamtym sezonie robilem już jej małe czyszczenie :/ Nie można temu jakos zapobiec ?

Opublikowano

Na początek poprawnie jak należy wyczyścić turbinę a następnie jeździć z obrotami powyżej 2 tys przeganiając regularnie auto powyżej 3 tys obr.:wink:

Opublikowano
  • Autor

U mnie byla taka sytuacja ze w tamtym sezoniejakos w lipcu chlopaki na warsztacie wyczyscili mi turbawke no i te obroty siegały ponad 2 tys ale auto po zimie znow sie zamulilo ... mam małe podejrzenia ze sztanga na turbinie jest do wywalenia i trzeba nową wstawic ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.