Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż kiery

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj kupiłem nową kierownicę i nie mogę zdjąć starej. Poduszka nie chce się odkręcić i nie wiem czy klucze typu torks są właściwe. Robił może to ktoś wcześniej?

Z góry dziękuję.

Opublikowano

jesli to w czyms Ci pomoże tekst zaczerpniety z AKP tylko ze tutaj chodzilo o imo :

Potrzebne są następujące rzeczy:

- Komplet srubokretow [plaskie, gwiazdka,ampel]

- Klucz nasadowy o rozm 8,10 i wiekszy 40 [do odkrecenia kierownicy]

- Klucz plaski 10 [akumulator]

Przytępujemy do pracy:

- odłączmy akumulator [najlepiej potem odczekac kilka minut]

- zdejmujemy pokrywe bezpiecznikow

- demontujemy oslone pod kierownica [ta duza nad pedalami]

- zdejmujemy zaślepkę - taki plastik przed licznikiem na 2 zatrzaskach

- odkrecamy element plastikowy okalajacy kierownice[wewnatrz jest tasma przesuwna]

- wysuwamy kierownicę na maxa do siebie i na dól

- odkręcamy pod kierownicą dwie śrubki mocujące górną część osłony od kolumny kierownicy

- odkręciłem dwie śrubki mocujące uchwyt od regulacji położenia kierownicy

- następnie jedną śrubkę mocującą dolny plastik obudowy kolumny kierowniczej

- z tyłu kierownicy znajdują się dwie śrubki mocujące AirBag (Używamy do tego srubokreta gwiazdki - odkrecamy w lewą stronę)

- odpinamy delikatnie kabelek od poduszki zapamietujac jego zamocowanie

teraz do akcji wkracza 2 osoba:

- odkręcamy kierownice kluczem nasadowym 40 (trzeba sobie dokładnie zapamiętać położenie w/w kierownicy - aby ją założyć w tej samej pozycji )

Opublikowano
  • Autor

Dzięki,jeszcze raz idę spróbować :???:

[ Dodano: 2006-04-06, 17:56 ]

No niestety, airbag'u nie da się odkręcić gwiazdką.Użyłem torks'a ale mi pękł! jak próbowałem odkręcić i niewiem co robić :sad:

Opublikowano

do poduchy to potrzeby jest TORX (chyba tak sie pisze :) ) na 7 chyba, poduszke ściągamy do siebie, tam masz przewodzik od poduchy, oczywiście należy wcześnij aku odłączyć (minus), i tam masz ładną nakrętke pod kluczyk chyba 27, niepamiętam teraz, ale napewno nie mniejszy, przed zdjęciem kiery musisz rozkręcić osłone za kierownią, dwie śrubki na krzyżak, pod górną osłoną masz dwie wtyczki które muszisz rozpiąć i powinno to być wszystko, masz kiere w ręku

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hej.

Przekładaliście kiedyś kierke z S Line do swojego, ja mam problem bo zębatka na drążku kier. ma o wiele mniejsza średnicę niż otwór w kierce od Sline? Mam do tej pory tą zwykła kierke pięcioramienną taką jka w B4

Czy są jakieś przejściówki-łacza czy jakieś ew. naby?

Pozdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.