Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Baltyk] Wakcje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym sie zorientowac ile kosztuja wakacje nad Baltykiem, a dokladniej ile kosztuje pole namiotowe na zachodnim i srodkowym wybrzezu. 2 osoby + moja niunia audiczka+namiot. W sezonie okolo 15.07 do 30.07 wieksze misasteczka mnei interesuja cos typu dzwirzyno. Najlepiej jakby na polu namiotowym byly drzewka iglaste, zeby nie byla to patelnia bez zadnego drzewka. Jesli znacie takie pole to poprosze o dane, miejscowowsc i koszta. Dawno nie bylem i nic sie nie orientuje w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie znajdziesz pełno ofert z cenami. Ja wiem ile kosztuje nocleg nad polskim morzem w domkach letniskowych itp bo niedawno szukałem na lipiec. I powiem że od ch....., oszaleli u nas z tymi cenami. Zarabiamy w złotówkach a ceny noclegów jak za granicą w euro :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tego do cholery

jak pole namiotowe to w zasadzie w kazdym nadmorskim kurorcie znajdziesz dla siebie miejsce

od Świnoujscia poprzez Hel do Krynicy Morskiej

osobiscie znam miejsca w Dąbkach, Darłówku, Wiciu, Jarosławcu, Ustce, Poddąbiu, Rowach i w Łebie

jak chcesz to podam Ci dokładniejsze namiary na nocleg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jest wiele ofert, ale wiadomo roznia sie cena, miejscem, i jakoscia sanitariatow, wiec jesli macie jakies zaufane w ktorych byliscie w ktorych wam sie podobalo i jest w miare tanio i sa jakies drzewka iglaste, to prosze o namiary lub chociaz nazwe i miasto.:) rowniez rozgladalem sie za domkami, 250 zl to cena za "szope" czarna z zoltymi oknami. takie minimum zaczyna sie od 300zl za 4os domek. najlesze ze rozgadalem sie rowniez za chorwacja i cena apartamentu w chorwacji jest mniejsza od domku nad baltykiem;x

Devastation poprosze o namiary tego i jesli znasz to nazwe pola. jak ci sie tam podobalo? i najwazniejsze, sa drzewka?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w Ustce wiec proponuje Ci tą miejscowosc

jest jeszcze Orzechowo i Zapadłe, tam tez mozna sie zamelinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzyzdroje, pole namiotowe 10zł za dzień. ja tam wole wygode i płaciłem 40zł od osoby za pokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...