Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] VAG No response from car controller

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jezeli masz radio fabryczne to je odłącz, w 99% w tym jest problem

Ale chyba nie muszę go wyciągać? Wystarczy wyciągnąć bezpiecznik?[br]Dopisany: 29 Maj 2008, 18:49 _________________________________________________Niestety, wyciągnięcie bezpiecznika nic nie pomogło :angry:

moja pomyłka, jesli to nie jest oryginalne radio to czasem blokuje łączenie z ECU.

Opublikowano
  • Autor

a moze po prostu na gniezdzie nie laczy,skoro inne auto mozesz podpiac ,to musisz problemu szukac u siebie w aucie,a nie w laptopie,sprawdz kable i luty :wink4:

Ale napięcia są więc nie sądzę, że to wina gniazda.[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 14:53 _________________________________________________

Myślę że bez wizyty u magika ( dobrego elektryka - który zajmuje się tuningiem -z reguły oni wiedzą najwięcej ) się nie obejdzie.

Chyba tak będę musiał zrobić. Może ktoś polecić takiego (czyt. dobrego) z Kielc?

Opublikowano

Miałem podobny problem. U mnie połaczyło sie tylko raz. Potem już nic.

Dobrałem sie jednak do gniazda w aucie, wyjałem je "na zewnatrz", podłaczyłem VAG i działa do tej pory.

Gniazdo oczywiscie zostawiłem luzem w tunelu.

Sprawdź, może i u Ciebie zadziała

Opublikowano
  • Autor

...

Dobrałem sie jednak do gniazda w aucie, wyjałem je "na zewnatrz", podłaczyłem VAG i działa do tej pory.

...

Sprawdź, może i u Ciebie zadziała

Tak zrobię :-)[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2008, 07:09 _________________________________________________Witam jeszcze raz,

wreszcie udało mi się połączyć z autkiem ;) Co zrobiłem? Tak jak napisał @lukjar7 odłączyłem radio ale przez odłączenie przewodów. Wcześniej odłączyłem tylko bezpiecznik i nie pomogło.

Okazało się, że radio oryginalnie powinno być zamontowane chorus natomiast ja mam beta. Pewnie coś jest nie tak z przewodami, ale radio i wszystkie głośniki grają (przynajmniej tak mi się wydaje ;)) I nie wiem do czego mam jedną kostkę wolną. Ale to pytanie nie do tego działu.

Pozdrawiam i dzięki wszystkim za pomoc.

Opublikowano

ciesze się że pomogłem :a4fan:

  • 4 lata później...
Opublikowano

Witam

Nie chcę zakładać nowego tematu więc opiszę mój problem tutaj.

Wyskakuje mi taki sam komunikat No response from controller

Odłączałem radio ale nic nie pomogło. Dodatkowo przy teście na vag com mam taki komunikat

komja.jpg

Podpowiem że system to win xp specjalnie świeżo wgrywany comy ustawione dobrze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.