Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no w to to już się nie zagłębiałem ;] miało być zrobione i jest ;]

Opublikowano
no to pięknie :D dzięki za info hehe

---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

Sprężyny Apex Przód - 4cm / Tył - 4cm zdjęcie robione telefonem więc słabo wyszło , niedługo pewnie jakaś sesyjka A tak to wygląda :

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

Co sądzicie o tym ? proszę o opinie ;p

Ładnie siedzi :decayed: Jak dorwiesz kogoś z lustrzanką to zrób sesję, widoków we Włocławku jest sporo, i wrzuć na 1stronę :thumbup1: Gdyby ktoś chciał springi to mam H&R przód -50mm tył -40 niestety trzeba sprzedać, teraz wszelka kasa na dziecko idzie :wink: i modów nie planuje w tym roku :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Thx:decayed: no jeszcze chce dystans :) pewnie że zrobię na to tylko czekam! to powodzenia tatusiu , spotkać się zawsze można :)

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Sesyjka :

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Sesyjka :

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

Opublikowano

Witam koleszke z włocławka! mamy chyba nawet wspólnych znajomych :) możemy się ustawić na jakieś bro ;) pogadamy o samochodach bo również posiadaczem 4 kółek jestem, tylko nigdy nie mam czasu zdjęć wstawić :)

pzdr

Opublikowano

Dobry pomysł żeby się ustawić, warto by było poznać się i pooglądać nasze auta na żywo, sam o tym myślałem już dawniej bo z tego co się orientuję we włocławku nie ma żadnego klubowego spota, niestety. Ciekawe ile osób by się zjawiło. Jest nas już 3-ch :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Witam audisan :) jestem chętny i to bardzo , nie ma sprawy ;) piszecie jaki dzień i powiem wam czy akurat pracuje :) jutro i pojutrze mam wolne wiec można sie styknac :)

---------- Post dopisany 01-06-2012 at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2012 at 20:48 ----------

Ramki Tablic Rejestracyjnych Klubowe dzięki Audisan za pomoc:decayed:

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

Opublikowano

ciesze się że mogłem pomóc :) pięknie się prezentują! sam też sobie zamówie ale dopiero po matki boskiej pieniężnej :grin:

Opublikowano

Ladnie się prezentuje w tym plenerze :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

to czekam audisan:) dzięki piotrzaba5 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.