Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylni amortyzator b6


luki105

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

a wiec do rzeczy :dzisiaj podczas wymiany opon mechanik stwierdzil ze mam padniety tylny amortyzator ,zapytany po czym to stwierdzil pokazywal mi na rozne odcienie zuzycia na oponie, dodam ze nie ogladal go wogole chociaz auto bylo na podnosniku wiec dla upewnienia sie przeciez powinien zobaczyc.

dodam ze mieszkam we Francji i mechanik francuz,a niestety nie maja dobrej opini dlatego jedynie zmieniam tam opony.

nie wiem czy rzeczywiscie amortyzator pada czy nie a czesto jezdze na autostradzie a nie potrafie jezdzic 130 bo mam chyba ciezka noge i tutaj zaczyna sie problem bo wiem czym grozi szybka jazda na padnietym amortyzatorze.nic nie chuczy i jest dosyc cicho podczas jazdy szybkiej nawet przy 180 na godzine mozna

rozmawiac z pasazerem.

poradzcie co zrobic bo prawdziwych mechanikow nie ma wtym kraju i musze ocenic to sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest padnięty amorek niekoniecznie musi być wyciek, na oponie będzie widać ''ząbki schodki'' powstają właśnie wtedy jak amorek nie trzyma .... dla pewności sprawdz stan amorków na urządzeniu maja takie na stacjach diagnostycznych i ASO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie te "zabki schodkii" probowal mi pokazac.a wiec padniety ,jaka firme polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam pojezdzic nim jeszcze max 3 lata.

no i mechanik surgerowal wymiane obydwu czyli cos ze sredniej polki,

ale i tak musze sie upewnic czy napewno to amortyzator,pan mechanik od razu zrobil mi kosztorys wymiany obydwu-380E

moze dociagne do wakacji i zrobie to w Polsce.czy lepiej nie czekac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wchodząc w zakręty ucieka Ci tył-to lepiej wymień patrz na gwarancję, żeby była jak najdłuższa, a firma Sachs, Kayaba, Monroe, Kager, et cetera-poszukaj na Forum, jest tego pełno, jakie polecane są do Audi:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...