Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wrażenie jakbym jechał bokiem!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem otóż chodzi o tylnie koła, gdy wchodzę w zakręt mam wrażenie jakby mi lekko tył leciał jakbym miał odkręcone śruby, koła wyważone, bieżnik równy, koła wycentrowane co może być powodem tego ?

Opublikowano

belka tylna tuleje.u mnie też tak było po wymianie zginęło.:naughty:

Opublikowano

albo tylne amorki. ja u siebie wymieniłem wszystkie tuleje wachaczy z tyłu na Lemfördera i jak na jakąs nierównosc najechałem bądź na zakrętach to też auto pływało. Okazało sie ze amorki z tyłu do wymiany :kwasny: i znów trzeba było swinke skarbonke rozyebać :facepalm:

Opublikowano

amory może sprawdzić na stacji. i będzie pewność :whistling:

Opublikowano

witam kolegów :)

ewentualnie sprawdz tylne amorki

pozdrawiam

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

witam kolegów :)

ewentualnie sprawdz tylne amorki

pozdrawiam

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

ha ha chyba w jednym czasie napisalismy :)

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

ha ha chyba w jednym czasie napisalismy :)

Opublikowano

albo drążki stabilizatora z tyłu,...ale nie wiem czy w FWD takowe występują :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję wszystkim ;) Podjadę sprawdzę pierw amortyzatory jeśli nie to będzie wiadomo ze tuleje :wink:

Opublikowano

Drążek z tyłu w ośce nie występuje bo tam jest belka. Tak jak koledzy pisali, albo amorki albo tuleje. Tulejki też idzie łatwo sprawdzić, wystarczy breszka i kanał :wink:

Opublikowano

skąd ja to znam.... tuleje powiedziały papa

Opublikowano

Niekoniecznie, ja tak miałem jak wylał mi jeden amor, masakra była.

Opublikowano

Sprawdź jeszcze łożyska i piasty. Kiedyś miałem tak jak mi łożysko wytłukło piastę- auto w zakręcie strasznie dziwnie się prowadziło- jakby jechało wężykiem.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzę wszystko to co napisaliście ;) oby się nie okazało ze większość z tych rzeczy jest do wymiany:shock3: poznaje samochód dopiero więc nigdy nie wiadomo... Ale oby nie :wink:

Jeszcze raz dziękuję Wszystkim w innym razie musiałbym się wybrać do mechanika żeby powiedział co do wymiany :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.