Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Hak do B6 avant 2001 rok?


colak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie bardzo proszę o informację odnośnie nr. kat. Haka orginału i belki oczywiście do B6 avant , no i jak sprawa modułu , czy kazde audi posiada w wiazce juz wyprowadzenie czy można olać temat i wpiąć sie w przewody w lampie ? czy bedą tego jakies konsekwencje ?

P.S może ktoś chce sie pozbyc haka, chetnie odkupię :)

Pozdrawiam colak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawy art. :) ale konkretnie B6 nie interesyje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

[/color]Co do samego haka - kup nowy, bo z używanym albo będziesz się grzebał 2 dni albo ten, kto montuje Ci policzy dodatkowo za części, których raczej nie kupisz razem z używanym hakiem - śruby, pierścienie.. A co do producenta - tutaj jest wszystko jedno. Żaden producent nie zaryzykuje własnej firmy, i życia - jak Ci się hak urwie i nie daj boże przyczepa potrąci pieszego, albo samochód nadjeżdżający z przeciwka, to producent haka wstrzymuje produkcje na czas śledztwa, a potem odszkodowania, renty, wymiana haków u wszystkich, którym sprzedali...

Ja mam hak co prawda w innym autku, chyba produkowany w słupsku, i jestem zadowolony. Z instalacją musisz popytać czy możesz się podpiąć pod lampy, czy musisz kupić specjalny moduł.. jak nie znajdziesz tutaj, to zadzwoń do serwisu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego

tak wlasnie przglądam nie orginalne i sie zastanawiam ale mam dylemat z tym podlaczeniem dzis zwaliłem lewy boczek i niestety zadnych wolnyc wiazek ani przewodów nie ma lipa :( czytałem ze u nie których były wtyczi i tam podpinali moduly i wsio niestey u mnie tak łatwo nie bedzie :( tym bardziej ze sam chcę to zrobić :)))

jak by tos wiedzial byl bym wdzieczny :))

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

witam kolego

tak wlasnie przglądam nie orginalne i sie zastanawiam ale mam dylemat z tym podlaczeniem dzis zwaliłem lewy boczek i niestety zadnych wolnyc wiazek ani przewodów nie ma lipa :( czytałem ze u nie których były wtyczi i tam podpinali moduly i wsio niestey u mnie tak łatwo nie bedzie :( tym bardziej ze sam chcę to zrobić :)))

jak by tos wiedzial byl bym wdzieczny :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...