Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Za długie półośki???


Prertorians

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio padla mi skrzynia biegow w moim audi (A4 b5 90km tdi 96r), troche sie naszukalem za nowa i znajomy mi zalatwil igle ze tak powiem :) przy okazji wymienialem oba zewnetrzne przegluby bo lewy juz padl, no i problem wyszedl w tym ze po rozebraniu wszystkiego, zamontowaniu nowej skrzyni i przebglubow na poloskach okazalo sie ze poloski nie wejda gdyz sa za dlugie o jakies 2cm, mechanik ktory to robil powiedzial ze skrzynia widocznie jest z mlodszego rocznika i ma inna, troche wieksza obudowe i pasuje zalatwic poloski pasujace do tej skrzyni. I teraz pytanie czy rzeczywiscie w mlodszych rocznikach byly troche krotsze poloski, czy poprostu mechanik dobral zle przegluby i po zamonotwaniu nie chce sie teraz wszystko zmiescic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc ze poloski od nowszych tdi sa dluzsze, ale jeszcze pytanie, czy przeguby wskoczyly dobrze na poloski? zatrzasnely sie na zawleczce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierz miarką stara skrzynie i nowa w bedziesz wiedzial czy jest inna:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzyni wlasnie nie mam bo zostawilem ja w rozliczeniu biorac nowa :) wiec nie wymierze czy byla jakas roznica ;/

No chyba wszystko wskoczylo dobrze inaczej by mechanik nie mowil ze trzeba inne poloski ;/ poprostu chce miec pewnosc ze od nowszych rocznikow byly krotsze poloski i beda pasowac, bo nie chce czegos kupic nadaremne ^^

Orientuje sie ktos w tym??? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...