Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile ciśnienia w oponach.


lucas88

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź czy nie masz gdzieś naklejki z ciśnieniami opon, ja w B6 mam wlepke na dolnej części słupka od strony kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie masz gdzieś naklejki z ciśnieniami opon, ja w B6 mam wlepke na dolnej części słupka od strony kierowcy.

w B7 tez tak jest to i w B8 powino byc,a jak nie to sprawdz w instrukcji samochodu albo "wujek googel"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg producenta na tych oponach, które mam powinno być ciśn ienie z przodu 2.5 a z tyłu 2.2

Natomiast jeżdzę z reguły sam ew. w dwie osoby i wg mnie jest strasznie twardo, przypominam, że mam zawieszenie S-line. Miałem wcześniej BMW E46 touring w pełnym M-pakiecie, czyli zawieszenie też M i nie było tak twardo.

Zastanawiam się czy nie nabić w koła z przodu 2.3 - 2.3 a z tyłu 2.0?

---------- Post dopisany at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

Wg producenta na tych oponach, które mam powinno być ciśn ienie z przodu 2.5 a z tyłu 2.2

Natomiast jeżdzę z reguły sam ew. w dwie osoby i wg mnie jest strasznie twardo, przypominam, że mam zawieszenie S-line. Miałem wcześniej BMW E46 touring w pełnym M-pakiecie, czyli zawieszenie też M i nie było tak twardo.

Zastanawiam się czy nie nabić w koła z przodu 2.3 - 2.3 a z tyłu 2.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2.3 przod i tyl, ale inny rozmiar kol, a to moze miec znaczenie, ja jezdze na 235/45/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...