Treść opublikowana przez lukiluk
-
150 KM vs 190 KM
Znalazł ktoś już informację, czym różnią się silniki 150 vs 190?
-
Car Play i Android Auto w Audi A4 B9
"W lutym 2021 r. rusza w Polsce program Audi „funkcje na żądanie”. To możliwość aktywowania różnych funkcji samochodu już po wyjeździe z salonu sprzedaży. Dla użytkowników nowych modeli A4, A5, A6, A7, Q5, Q7 i Q8 (produkcja od połowy 2020 roku) oznacza to tyle, że kupili auta z dość bogatym wyposażeniem, którego część pozostaje wyłączona do czasu wykupienia stosownego abonamentu." wychodzi na to, że dotyczyć to będzie aut wyprodukowanych od połowy 2020...
-
Car Play i Android Auto w Audi A4 B9
Ciekawe, będę śledził.
-
Akcja serwisowa 27H2 - Mild Hybrid po 2017
mam nadzieję, że takich akcji będzie jak najmniej...
-
Car Play i Android Auto w Audi A4 B9
tylko w module z jednym gniazdem jest usb charge only...
-
Car Play i Android Auto w Audi A4 B9
czyli wymiana na 2 usb?, napisz tu lub na priv jakie koszty...
-
Car Play i Android Auto w Audi A4 B9
można zrobić CarPlay bezprzewodowo, czy tylko poprzez wymianę modułu na podwójne usb? mam Navi plus i czytnik na dwie karty SD plus sim. Jak to się ma do samochodu na gwarancji? A5 2019
-
A5 F5 Sportback S-line 2.0 TFSI 150PS S-tronic 2019
to był nowy samochód zarejestrowany na salon, przebieg 10km. Salony jak nie sprzedadzą samochodów przed końcem roku, to je rejestrują kupują i rejestrują na siebie, żeby wyrobić target i nie stracić rabatów u producenta. Co do X3 F25, to wykonanie środka tragedia. Miałem prawie pełną wersje. Chciałem Q5 ale z wyposażeniem które by mnie zadowoliło musiałbym dać 200k.
-
A5 F5 Sportback S-line 2.0 TFSI 150PS S-tronic 2019
jestem zadowolony, aczkolwiek zrobiłem dopiero 1000km, w trasie moze troche brakuje mocy.
-
Akcja serwisowa 27H2 - Mild Hybrid po 2017
dzwoniłem do serwisu, powiedzieli że akcja została przeprowadzona w czerwcu - czyli salon to zrobił.
-
Akcja serwisowa 27H2 - Mild Hybrid po 2017
oprócz wlepki z kodami nic nie innego nie widzę...
-
A5 F5 Sportback S-line 2.0 TFSI 150PS S-tronic 2019
dzięki
-
A5 F5 Sportback S-line 2.0 TFSI 150PS S-tronic 2019
Zaczęli od 175k, co jakiś czy schodzili po 5k, aż zatrzymali się na 160k, po negocjacjach oddali za 150k. Pierwsza rejestracja na salon, rok 2019 i za chwile dwu letnie auto...
-
A5 F5 Sportback S-line 2.0 TFSI 150PS S-tronic 2019
obserwowałem tą A5 jakiś czas ale nie bylem pewien czy ten silnik będzie wystarczający... miała być A4 konfigurowana przeze mnie, ostatecznie postanowiłem zadzwonić i popytać o A5. Zaproponowałem 150k i po godzinie zadzwonili, że godzą się na taką ofertę.
-
Akcja serwisowa 27H2 - Mild Hybrid po 2017
Ciekawe czy u mnie było to zrobione przed wydaniem samochodu - połowa listopada...
-
A5 F5 Sportback S-line 2.0 TFSI 150PS S-tronic 2019
po negocjacjach 150k
-
A5 F5 Sportback S-line 2.0 TFSI 150PS S-tronic 2019
podziękował WAUZZZF56KA094433
-
A5 F5 Sportback S-line 2.0 TFSI 150PS S-tronic 2019
Dzięki
-
A5 F5 Sportback S-line 2.0 TFSI 150PS S-tronic 2019
Witajcie, Po B6, B8 i krótkiej przerwie na BMW X3, zdecydowałem się na zakup A5 Sportback. Samochód jest nowy ale z placu, więc konfigurowany przez salon. Wyposażenie ponad seryjne to: - zewnętrzny pakiet S-line - Virtual cockpit - klima 3 strefy - nagłośnienie B&O - stołki regulowane elektrycznie - skóra/alcantara - kiera wielofunkcyjna plus - MMI Nav plus - kamera cofania - reflektory LED - komfortowy kluczyk - klapa otwierana gestem - oryginalnie przyciemnione szyby - audi connect Czego mi brakuje: - car play - DAB+ - tempomatu - zdziwiłem się, bo jak zobaczyłem manetkę, to pomyślałem, że jest okazuje się, że manetka służy tylko (chyba) do ogranicznika prędkości...
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Mam podobny problem z wibracjami. samochód z 12.2009r, jak rozumiem mam wahacze 8K0 407 693 R 20.07.2009 ---> ( M12 75mm ). 8K0 407 694 R 20.07.2009 ---> ( M12 75mm ) Moje pytanie, czy wymienić same tuleje, czy lepiej całe wahacze + przeróbka z m12 na m14?
-
Wymiana gałki samochodowej S line
Panowie, zmieniał ktoś mieszek w gałce s-line? Jak się go zakłada?. Na gałce jest plastikowy pierścień, który po przekręceniu zaciska mieszek. Nie wiem jak zdjąć ten plastik, bo bez ściągania nie wcisnę tam mieszka.
-
Demontaz Podłokietnika , Tunelu Konsoli środkowej , Gałki zmiany biegów
ja piszę o plastikowym pierścieniu, na który się nakłada mieszek...
-
Demontaz Podłokietnika , Tunelu Konsoli środkowej , Gałki zmiany biegów
zakładał lub ściągał ktoś mieszek z gałki s-line?, jak się ściąga "pierścień" który dociska mieszek?
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Panowie, kupował ktoś u nich? http://allegro.pl/zarowki-xenon-d3s-osram-oryginal-kpl-wys-gratis-i5343500588.html
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
dzięki Dziku, wszystko dotarło - express, polecam