Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pilnie potrzebne dane ( wartości ) przepływomierza a4 b7 1.8t 163ps BFB


Gość adus20

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze jeden mały szczegól, mam wrażenie ze turbawka załącza sie od 3 tys obr/min, nie wiem czy benzyna tak ma ale moja ibiza 6L 1.9TDI 131ps ciagnie od 1900obr/min

a i jak zrobic logi tzn na jakich kanałach no i przy jakich/ biegach, obroty, predkosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo w tych motorach budzi się od 2tyś ale prawdziwy wgniot jest od 3000obr/min :kox:

Logi dynamiczne rób na 3 biegu od1700obr/min. najlepiej do 6500obr/min z gazem w podłodze.

Dynamicze zrób: 002, 031, 115, 118

Statyczne (na postoju bez dotykania gazu): 001, 004, 031, 032, 033, 034

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jeden mały szczegól, mam wrażenie ze turbawka załącza sie od 3 tys obr/min, nie wiem czy benzyna tak ma ale moja ibiza 6L 1.9TDI 131ps ciagnie od 1900obr/min

a i jak zrobic logi tzn na jakich kanałach no i przy jakich/ biegach, obroty, predkosc

to jest temat o benzynach:wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć troszkę odgrzeję temat ale mam chyba problem z przepływką a jestem zupełnie zielony. Wiem już jak zmierzyć wartość, tzn. podobno w grupach 000, 003, 008, 010 oraz 011 ale nie mam pojęcia jakie powinny być w moim silniku. 2.0 T q 200KM

Będę wdzięczny za podpowiedź w ty temacie :))

Wojtass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wartość z przepływki ok 160mg, im więcej-tym lepiej, jeśli pokazuje mniej-trzeba się zająć problemem dogłębniej, bo to może nie być wina tylko przepływomierza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...