Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Płyn po uderzeniu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem i nie wiem czy piszę we właściwym dziale.. Wczoraj podczas wyjazdu z pracy niestety zjezdzałem z wysokiego krawężnika... Cofałem, po zjechaniu już 3 kołami (zjeżdzałem pod kątem) usłyszałem uderzenie w krawężnik, zjechałem na drogę i stanąłem, żeby zobaczyć czy może hokej urwany.. Ale ku mojemu zdziwieniu spod silnika lał się jakiś płyn.. Poszło go naprawdę sporo, leciał z okolic prawego progu między kołem a wydechem... Tak to mogę opisać. Wystraszyłem się, zgasiłem samochód, zadzwoniłem po znajomego wziął mnie na hol do garażu, wjechałem tam na kanał zobaczyłem, że sporo rzeczy jest mokrych ale było to świeżo po deszczu.. Sprawdziłem czy są wszyskie płyny i oleje i wszystko się zgadzało, jedynie płynu chłodzącego było trochę mniej niż wartość optymalna (dawno nie sprawdzałem a sporo jeżdżę). Samochód normalnie odpala, jeździ, nie ma problemów. Teraz nasunęło mi się pytanie, czy poprzez uderzenie (uderzyłem metalową osłoną koło progu, osłony pod silnikiem nie mam) mogło coś się stać z nagrzewnicą? Może to z nagrzewnicy ten płyn uciekł.

Opublikowano

jak by uciekł płyn z nagrzewnicy to by ubyło płynu ze zbiorniczka wyrównawczego, moim zdaniem miałeś zatkany odpływ na podszybiu, zebrała się tam woda koło akumulatora, przy uderzeniu odpływ ten się odetkał i stąd tyle wody poleciało nie wiadomo skąd :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A ubyło by go sporo ze zbiorniczka?

Opublikowano

a masz mokry dywan w aucie od strony pasażera ? leci ciepłe powietrze w aucie z nawiewu po zagrzaniu silnika ?

Opublikowano
jak by uciekł płyn z nagrzewnicy to by ubyło płynu ze zbiorniczka wyrównawczego, moim zdaniem miałeś zatkany odpływ na podszybiu, zebrała się tam woda koło akumulatora, przy uderzeniu odpływ ten się odetkał i stąd tyle wody poleciało nie wiadomo skąd :decayed:

Też obstawiam wode z podszybia tym bardziej że kolega zjeżdżał pod kątem:)

Na przyszłość warto się schylić i ob lukać co to za płyn.

Opublikowano
  • Autor

Nie zauważyłem, żeby było mokro w środku. Rano do pracy się zagrzał do 75 stopni to grzać grzało.. Czyli nie mam się czym martwić;]

Opublikowano
Nie zauważyłem, żeby było mokro w środku. Rano do pracy się zagrzał do 75 stopni to grzać grzało.. Czyli nie mam się czym martwić;]

zawsze grzeje tylko do 75 czy poprostu krótkie odcinki robisz???

---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ----------

Nie zauważyłem, żeby było mokro w środku. Rano do pracy się zagrzał do 75 stopni to grzać grzało.. Czyli nie mam się czym martwić;]

zawsze grzeje tylko do 75 czy poprostu krótkie odcinki robisz???

Opublikowano
  • Autor

normalnie do 90 tyle ze do pracy mam blisko;p

Opublikowano

śpij spokojnie wszystko jest ok :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, temat do zamknięcia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.